Puchar Polski oraz III liga w tenisie stołowym - zapowiedzi weekendowych spotkań

Czas na ostatni mecz Łobzonki w 2015 roku! Na zakończenie pierwszej części sezonu, naszym zawodnikom przyjdzie mierzyć się w 1/16 finału Pucharu Polski OZPN Piła. Rywalem Orkan Śmiłowo. Natomiast wyrzyscy tenisiści stołowi zagrają w niedzielę dwa mecze u siebie. Kilka słów o tych spotkaniach:
Puchar Polski: Orkan Śmiłowo – Łobzonka Wyrzysk, 15.11.2015r. (niedziela), godz. 12:00, Śmiłowo (ul. Osiedle Sportowe 1)
Łobzonka przystępuje do zmagań o Puchar Polski. W dwóch pierwszych rundach, nasi zawodnicy mieli wolny los, dlatego dopiero teraz rozegramy pierwszy mecz w tych rozgrywkach. Rywal bardzo ciężki, bowiem druga drużyna Klasy Okręgowej, czyli Orkan Śmiłowo. Zespół ten rozegrał już jeden mecz w Pucharze Polski. W 1/32 finału wyeliminował na wyjeździe Błyskawicę Nieżychowo, pokonując nieżychowski zespół 4:1.
W zeszłym sezonie, Łobzonka odpadła ze zmagań Pucharu Polski właśnie na etapie 1/16 finału (porażka w karnych z Leśnikiem Margonin), więc w tym sezonie co najmniej powtórzymy ten wynik, ale dlaczego nie zajść dalej? Rywal z całą pewnością ciężki, ale Puchar Polski rządzi się swoimi prawami i jest w nim łatwiej o sensację.
Czy wyrzyski klub sprawi sensację i pokona silniejszego rywala, czym przypieczętuje awans do 1/8 finału? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Początek meczu o godzinie 12:00! Zapraszamy na ostatni mecz, który zakończy pierwszą część sezonu!
Obsada: główny: K.Grzechnik, boczni: S.Krzoska, G.Kwaśniewski
‪#‎Łobzonka‬‪#‎Orkan‬‪#‎PucharPolski‬‪#‎walkadokońca‬

Tenis stołowy:
Łobzonka Wyrzysk jest liderem III ligi. Do tej pory w 5 meczach odniosła 5 zwycięstw i pewnie zmierza ku grupie mistrzowskiej, gdzie toczyć się będzie walka o awans do II ligi. W najbliższą niedzielę naszych zawodników czekają kolejne dwa spotkania. O godzinie 14:30, nasza drużyna podejmie Wielkopolska I Komorniki, z kolei o godzinie 17:00 – LKTS II Luboń (mecz przełożony z godziny 10:00) zawita do Wyrzyska.
Już teraz zapraszamy na halę przy ul. Parkowej 11 w Wyrzysku!