Podsumowanie weekendu

W niedzielę nasi tenisiści rywalizowali w VI i VII kolejce spotkań w III lidze. Nasi piłkarze z kolei zagrali w Pucharze Polski. Oto wyniki:
Seniorzy (Puchar Polski):
Orkan Śmiłowo - Łobzonka Wyrzysk 4:1 (K.Kowalski)
Przegrywamy zasłużenie, ale po naprawdę nie najgorszej i ambitnej grze i tym samym powtarzamy "osiągnięcie" z ubiegłego sezonu, kiedy to tez odpadliśmy na etapie 1/16 finału. Był to ostatni mecz Łobzonki w 2015 roku. Do zobaczenia na boiskach za ok. 4 miesiące!

7 meczów i 7 zwycięstw - oto bilans tenisowej Łobzonki w III lidze! Dzisiaj, wyrzyscy ping-pongiści odnieśli kolejne dwa zwycięstwa.
VI kolejka:
Łobzonka Wyrzysk - Wielkopolska Komorniki 6:4
Punkty: K.Pijanowski 2.5, M.Witczak 2.5, W.Hałas 1. Grał także M.Mrotek oraz Ł.Witczak

VII kolejka:
Łobzonka Wyrzysk - LKTS II Luboń 9:1
Punkty: M.Witczak 2.5, W.Hałas 2.5, K.Pijanowski 1.5, P.Jańczak 1.5, M.Mrotek 1. Grał także Ł.Witczak

Kolejne dwa spotkania Łobzonka rozegra za 2 tygodnie - oba na wyjeździe. Do zakończenia zmagań w grupie północnej pozostały jeszcze do rozegrania 4 mecze - potem już tylko grupa mistrzowska