Runda jesienna oficjalnie zakończona!

Ostatnia kolejka rundy jesiennej za nami!
Łobzonka Wyrzysk - Pogoń Łobżenica 1:1 (W.Wypchło)

Tym samym zakończyliśmy zmagania w pierwszej części sezonu 2015/2016. Czas na krótkie podsumowanie oraz tabelę:
Tabela po rundzie jesiennej (12 spotkań)
1. Pogoń Łobżenica - 32 pkt.
2. Orkan Śmiłowo - 27 pkt.
3. Polonia Jastrowie - 21 pkt.
4. Sokół Szamocin - 20 pkt.
5. Polonia Piła - 17 pkt.
6. Włókniarz Okonek - 16 pkt.
7. Unia Ujście - 15 pkt.
8. Sparta Złotów - 15 pkt.
9. Zjednoczeni Kaczory - 15 pkt.
10. Noteć Dziembowo - 14 pkt.
11. ŁOBZONKA WYRZYSK - 11 pkt.
12. Orzeł Osiek - 9 pkt.
13. Leśnik Margonin - 9 pkt.

Kończymy rundę jesienną na 11. miejscu. Czy jest to adekwatna pozycja? Niech każdy odpowie sobie sam na to pytanie. Warto przypomnieć, jakie perypetie towarzyszyły naszemu klubowi jeszcze na 2 tygodnie przed startem ligi - zmiana trenera, wielu zawodników zrezygnowało z gry, zmieniona niemalże cała drużyna. Wydaje się więc, że wynik ten nie jest zły. W sezonie 2014/2015, po rundzie jesiennej mieliśmy 9 punktów, teraz mamy 11 oczek. Jest lekki progres, mimo tylu odejść. To cieszy! Cóż.. teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na rundę wiosenną. Oby drużyna jeszcze się ze sobą zgrała, bo czasami było widać braki właśnie w tym aspekcie.. Ale nie jest źle! Cieszmy się tym, co mamy, bo mogło być znacznie gorzej. A jeżeli w rundzie wiosennej będziemy grać tak, jak dzisiaj - będzie dobrze!
Garść statystyk na koniec - w rundzie jesiennej, w barwach seniorów Łobzonki zagrało łącznie 24 zawodników. Najskuteczniejszym graczem po pierwszej części sezonu jest Daniel Gawroński (4 bramki).
Dziękuję każdemu zawodnikowi naszego klubu za tę rundę w imieniu kibiców oraz swoim. Dziękuję za te lepsze i nawet gorsze chwile, bo kibicem jest się na dobre i na złe.
Do zobaczenia za ok. 4 miesiące! Start rundy wiosennej planowany jest na 19. marca.