Liga tuż, tuż..

Zapowiedź dwóch ostatnich pojedynków kontrolnych seniorów oraz informacja odnośnie treningów juniorów młodszych i trampkarzy - oto, co znajdziecie Państwo w tym poście!

1) Dwa ostatnie mecze sparingowe czekają w tym tygodniu naszych seniorów. Najpierw podejmiemy na swoim boisku Grom Więcbork [wtorek]. Występujący na co dzień w OZPN Bydgoszcz - Grom Więcbork w sezonie 2016/2017 awansował do Klasy Okręgowej, a w przedsezonowych sparingach pokonał w spotkaniach wyjazdowych, m.in. Stellę Białośliwie 9:4, Iskrę Krajenka 6:0 czy Orzeł Osiek 5:2. Trzy dni później zagramy na wyjeździe ze Zjednoczonymi Kaczory. Zespół z Kaczor to zupełnie inna drużyna, aniżeli w ostatnim sezonie. Mimo spadku - została ona wzmocniona wieloma graczami - do drużyny Zjednoczonych - dołączył między innymi Paweł Kędziora [Unia Ujście], Bartłomiej Prange [Pogoń Łobżenica], Błażej Kieruj [Pogoń Łobżenica], Dariusz Nowak [Unia Ujście] czy Dominik Paczyński [Unia Ujście]. W przedsezonowych meczach kontrolnych - Zjednoczeni pokonali między innymi 10:3 Noteć Miasteczko.
Czekają nas zatem dwa bardzo ciężkie mecze kontrolne, ale jak się uczyć - to tylko od najlepszych. Nawet porażka z takimi rywalami może dać więcej, niż wysoka wygrana ze słabszym rywalem. Oby jednak nasi zawodnicy sprawili miłą niespodziankę!

Piąty mecz sparingowy:
Łobzonka Wyrzysk - Grom Więcbork [08.08.2017r., godzina 18:30, stadion w Wyrzysku]

Szósty mecz sparingowy:
Zjednoczeni Kaczory - Łobzonka Wyrzysk [11.08.2017r., godzina 18:00, stadion w Kaczorach]

2) UWAGA - JUNIORZY MŁODSI ORAZ TRAMPKARZE!

W tym tygodniu treningi się nie odbędą. Kolejny trening zaplanowany jest na 16 sierpnia [środa] - ma się już odbyć na stadionie w Wyrzysku.

Następne daty treningów będą już ustalane z trenerem Łukaszem Sadłowskim. Planowane są trzy treningi tygodniowo. O szczegółach będziemy informować na bieżąco!

Na pierwszych treningach - frekwencja w drużynie juniorów młodszych - bardzo dobra. Gorzej sprawa miała się z trampkarzami, których było na obu treningach tylko 6. Zapraszamy roczniki 2003, 2004, 2005 oraz 2006 na kolejne treningi!

Juniorzy młodsi oraz trampkarze rozpoczną zmagania ligowe 2 września! Pierwotnie - trampkarze mieli zacząć ligę 9 września, ale w związku z wycofaniem się z rozgrywek Sokoła Szamocin - zaczniemy tydzień wcześniej - najprawdopodobniej w naszej grupie będą występować tylko 4 drużyny - Leśnik Margonin, Łobzonka Wyrzysk, Sokół Mieścisko oraz Stella Białośliwie.
Niebawem powinny zostać ustalone także terminy turniejów ligowych młodzików, orlików oraz żaków. Postaramy się niebawem podać terminarze naszych wszystkich grup młodzieżowych [6 drużyn].