Nam strzelać nie kazano.

O ile często mam wiele do napisania, to teraz pozostawię ten mecz bez dłuższego komentarza. Były naprawdę ciekawe momenty - kilku młodych zawodników potwierdziło, że grać w piłkę potrafi, ale po raz kolejny kombinowany skład [z trzema juniorami młodszymi w składzie] sprawił, że przegrywamy następny sparing. Na bramce Wojtek Wypchło, który musiał z konieczności zastąpić testowanego bramkarza [wybity palec - ma już być na sparingu w piątek]. Nie mogło to dać pozytywnego efektu - przegrywamy wysoko z Gromem Więcbork. Po meczu z Gołańczą było zadowolenie, bo graliśmy naprawdę nieźle. Dzisiaj też było nieźle, ale co z tego, skoro przegrywamy..

Łobzonka Wyrzysk - Grom Więcbork 0:7
Łobzonka Wyrzysk: Wojciech Wypchło - Szymon Nosek, Miłosz Królik, Paweł Kucik, Patryk Kowalczyk - Adrian Wiśniewski, Mateusz Święch - Dawid Pawłowski, Patryk Wajer, Krystian Wiśniewski - Kamil Bień. Zagrali także: Kacper Karnowski, Miłosz Derdzikowski, Mateusz Szpojda, Andrzej Nalewajski oraz Daniel Bladzich.