Seniorzy ze zwycięstwem w ostatnim sparingu. Wiktor Puciłowski oraz Karol Jagodziński na podium podczas III Grand Prix Wielkopolski Żaków i Skrzatów.

Łobzonka Wyrzysk rozegrała dzisiaj ostatni sparing przed startem rundy wiosennej. Wyrzyscy zawodnicy zmierzyli się z Błyskawicą Nieżychowo, którą pokonali 1:0. Zwycięską bramkę dla naszego zespołu zdobył Daniel Gawroński.
I połowa: M.Borkowski - W.Wypchło, K.Kowalski, M.Mrotek, W.Larek - P.Kucik, P.Wajer - M.Wiśniewski, K.Śliga, A.Ksobiak - D.Gawroński. Zagrał także J.Kowalski.

II połowa: M.Borkowski - W.Wypchło, K.Kowalski, M.Mrotek, W.Larek - P.Kucik, P.Wajer - M.Wiśniewski, K.Śliga, J.Kowalski - D.Gawroński. Zagrali także P.Łuczak, W.Królik, A.Ksobiak, P.Czerwiński oraz K.Wiśniewski (powrót do gry po 3-letniej przerwie, spowodowanej kontuzją).
Już teraz zapraszamy na pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej, który już w najbliższą sobotę, o godzinie 16:00.

W dniu dzisiejszym, odbyło się także III Grand Prix Żaków i Skrzatów. Dwóch najmłodszych zawodników Łobzonki, stanęło na podium - Wiktor Puciłowski był 2., a Karol Jagodziński 3. Było to trzecie Grand Prix w tym sezonie i po raz trzeci, Wiktor stanął na drugim stopniu podium. Dla Karola, było to drugie podium w krótkiej karierze tenisowej. Gratulacje!