Runda wiosenna czas start! - zapowiedź. Tenisowa Łobzonka ze zwycięstwem i remisem w III lidze.

Łobzonka Wyrzysk - Noteć Dziembowo, 26. marca 2016r., godz. 16:00, stadion w Wyrzysku
Czas na rozpoczęcie rundy wiosennej. Na sam początek przyjedzie do nas zespół z Dziembowa, w którym w przerwie zimowej doszło do sporu zmian. Głównie chodzi o ławkę trenerską, bowiem w dziembowskiej drużynie nastąpiła zmiana trenera. Oprócz tego, doszło do kilku prowizorycznych zmian w składzie, jednak trzon drużyny z rundy jesiennej został zachowany. W sparingach, beniaminek PKO spisywał się nie najgorzej - odniósł 2 zwycięstwa (3:1 z Iskrą Wyszyny, 3:2 z Kłosem Budzyń), odnotował 1 remis (4:4 z UKS Nałęcz Ostroróg) oraz 1 porażkę (1:3 ze Stellą Białośliwie). Sytuacja w tabeli obu ekip jest następująca - Dziembowo jest 10., a Łobzonka 11., a oba kluby w tabeli dzielą tylko 3 punkty. Co możemy powiedzieć o Łobzonce przed rozpoczęciem rundy wiosennej? W naszej drużynie doszło do kilku zmian personalnych. Oto podsumowanie "okna transferowego" w wyrzyskim klubie:
Przybyli:
Piotr Łuczak (obrońca/pomocnik, 1984r., były klub: Stella Białośliwie)
Krystian Wiśniewski (pomocnik, 1991r., powrót do Łobzonki)
Andrzej Nalewajski (napastnik 1997r., powrót do Łobzonki)

Odeszli:
---

Sędzią głównym tego pojedynku będzie Pan Tomasz Brzozowski, a pomagać mu będą – Michał Brzozowski oraz Krzysztof Maleta. To na tyle suchej teorii. Teraz, a konkretnie w sobotę - wszystko zweryfikuje boisko!
#Łobzonka #Noteć #Walkadokońca #PKO

Tenis stołowy:
W minioną niedzielę, tenisiści Łobzonki rozegrali dwa mecze ligowe - jedno ze spotkań wygrali, a drugie - zremisowali. Na dwie kolejki przed końcem, zagwarantowali sobie trzecie miejsce na koniec sezonu w III lidze, jednak ciągle mają realne szanse na II ligę.

XIX kolejka: Polonia II Śmigiel - Łobzonka 4:6
Punkty: W.Hałas 2.5, K.Pijanowski 2, M. Witczak 1,5
XX kolejka: UKS Lgiń Wijewo - Łobzonka 5:5
Punkty: M. Witczak 1.5, W.Hałas 1.5, K.Pijanowski 1, Ł.Witczak 1

Tabela (po 20 kolejkach):
1. Junior Leszno - 32 pkt.
2. MKTS Opalenica - 31 pkt.
3. Łobzonka Wyrzysk - 30 pkt.
4. Burza Drzeczkowo - 25 pkt.
5. Polonia II Śmigiel - 24 pkt.
6. UKS Lgin Wijewo - 24 pkt.
7. Wielkopolska II Komorniki - 22 pkt.
8. Nałęcz II Ostroróg - 18 pkt.
Na zakończenie sezonu, ostatnie dwie kolejki rozegramy we własnej hali, w dniu 24.04.2016 r. z drużynami: Burza Drzeczkowo oraz Junior Leszno. Już teraz zapraszamy!