Przełamanie Łobzonki! - Szkoda, że na razie tylko strzeleckie.

Bez Mateusza Borkowskiego (studia), Łukasza Bonzela (drobna kontuzja), Pawła Kucika (praca), Wojciecha Larka (sprawy osobiste), Krystiana Kowalskiego (kontuzja), Wojciecha Wypchło (praca) oraz dwóch braci Wiśniewskich, nasz zespół udał się do Nakła, by zagrać z Potulicami. Łobzonka Wyrzysk zagrała wczoraj w mocno eksperymentalnym ustawieniu - na środku obrony zagrał między innymi nominalny ofensywny pomocnik.
Ostatecznie, padł wynik 4:3 dla Dębu. Radziłbym jednak nie oceniać naszych zawodników, zwłaszcza że wczorajszy skład zagrał w takim ustawieniu ze sobą po raz pierwszy w życiu i zapewne po raz ostatni. Na oceny przyjdzie jeszcze czas - podczas meczów ligowych, bo to one są najważniejsze! Żeby nie było tak smutno, czas na pozytywy:
1. Cieszy przełamanie strzeleckie naszej drużyny - wreszcie zdobywamy kilka bramek, mimo braku dwóch naszych napastników - Adriana Wiśniewskiego oraz Łukasza Bonzela.
2. Jeszcze mocniej cieszy debiutancka bramka zawodnika testowanego. Teraz już pójdzie tylko z górki.
3. Najprawdopodobniej od następnego sparingu (w sobotę lub niedzielę) zobaczymy już w bramce naszego mistrza bronienia - Mateusza Borkowskiego. Zawodnikowi testowanemu nie najlepiej udało się zastąpić popularnego Borka, dlatego tym mocniej radujemy się z powrotu Mateusza!

Czwarty mecz sparingowy:
Dąb Potulice - Łobzonka Wyrzysk 4:3 (Zawodnik Testowany II, Mateusz Święch, Bramka Samobójcza)
Łobzonka: Zawodnik Testowany I - Jakub Kowalski, Maciej Mrotek, Krzysztof Śliga, Błażej Hejak - Patryk Wajer, Piotr Kosior, Mateusz Święch, Krystian Wiśniewski - Zawodnik Testowany II, Andrzej Nalewajski. Zagrał także Adrian Ksobiak.