Coraz lepsza gra, ale skuteczność ciągle pozostawia wiele do życzenia..

O wiele lepsza gra, niż tydzień temu, ale cały czas brakuje skuteczności i Borka w składzie.

Unia Wapno - Łobzonka Wyrzysk 2:0
Łobzonka: Zawodnik Testowany I - Wojciech Wypchło, Maciej Mrotek, Paweł Kucik, Wojciech Larek - Patryk Wajer, Mateusz Święch, Piotr Kosior, Krystian Wiśniewski - Zawodnik Testowany II, Łukasz Bonzel.
Zagrali także: Jakub Kowalski, Krzysztof Śliga, Adrian Ksobiak, Błażej Hejak, Andrzej Nalewajski.

Pierwsza połowa, która zakończyła się bezbramkowym remisem, należała do Łobzonki. Nasi zawodnicy jednak czterokrotnie w dobrych sytuacjach przenosili piłkę nad poprzeczką bramki gospodarzy. Unia w pierwszej odsłonie cofnięta, tak naprawdę nie zagroziła podopiecznym Zbigniewa Krzoski.
Drugie 45 minut to bardzo dobra gra naszego klubu, jednak znowu brakuje nam wykończenia - marnujemy cztery doskonałe okazje, obijając słupki i poprzeczki. Gospodarze byli dzisiaj skuteczniejsi - najpierw zdobyli gola po składnej akcji, a następnie po fenomenalnym uderzeniu z rzutu wolnego, ustalili wynik spotkania.
Sam wynik nie odzwierciedla jednak przebiegu meczu - Łobzonce cały czas brakuje skuteczności, jednak ufamy naszemu trenerowi, który mimo słabego wyniku, zachowuje spokój i zapewnia, że cały czas testuje różne ustawienia, zarówno w grze defensywnej, jak i ofensywnej.