Podsumowanie piłkarskiej soboty.

Seniorzy -> Czwarty mecz sparingowy:
Grom Więcbork - Łobzonka Wyrzysk 0:8 [3x Marcin Walczak, 2x Jakub Sikora, 2x Hubert Jagodziński, Patryk Wajer]

Łobzonka Wyrzysk: Jakub Bąk - Jakub Kowalski, Błażej Ksobiech, Maciej Mrotek, Jakub Sikora - Mateusz Święch, Patryk Wajer - Krzysztof Śliga, Hubert Jagodziński, Daniel Bladzich - Marcin Walczak
Zagrali także: Oskar Ciesielski, Mateusz Szpojda oraz Zawodnik Testowany.

Wielkie brawa dla naszego zespołu, który bardzo wysoko pokonuje drużynę występującą na co dzień w Bydgoskiej Klasie Okręgowej i po rundzie jesiennej zajmuje 6. miejsce. Warto podkreślić, że 4 z 8 goli strzelili nominalni juniorzy młodsi. Wynik bardzo dobry, ale do ligi jeszcze trochę czasu - dlatego trzeba robić wszystko, żeby forma strzelecka została podtrzymana! Na koniec warto podkreślić, że w Łobzonce Wyrzysk zadebiutowali dzisiaj dwaj zawodnicy, którzy przechodzą do nas z Orła Osiek - Jakub Bąk oraz Błażej Ksobiech.