Podsumowanie piłkarskiej niedzieli.

Trzeci mecz sparingowy -> Kamionka Kamień Krajeński - Łobzonka Wyrzysk 3:3 [2x Łukasz Bonzel, Patryk Wajer]

Łobzonka Wyrzysk: Daniel Bladzich - Patryk Semczuk, Maciej Mrotek, Krystian Ziarnik, Jakub Sikora - Mateusz Święch, Hubert Jagodziński - Miłosz Derdzikowski, Krzysztof Śliga, Patryk Wajer - Łukasz Bonzel
Zagrali także: Oskar Ciesielski, Miłosz Królik oraz Zawodnik Testowany.

Kolejne spotkanie kontrolne rozegrali dzisiaj nasi seniorzy, którzy podejmowali Kamionkę Kamień Krajeński. Na wstępie warto podkreślić, że w barwach Łobzonki Wyrzysk zagrał Patryk Semczuk, który wraca do Łobzonki po pobycie w Sokole Kościerzyn Wielki i Błyskawicy Nieżychowo. Na środku obrony mieliśmy także okazję oglądać Krystiana Ziarnika, który także wraca do naszego klubu :) Co do samego meczu - remis wydaje się być niezłym wynikiem - biorąc pod uwagę, że zagraliśmy chyba w najbardziej kombinowanym składzie, jeśli chodzi o tegoroczne sparingi. Z nominalnym pomocnikiem na bramce, bez kilku podstawowych zawodników i z czterema juniorami młodszymi w składzie. Na lewej obronie - po raz pierwszy w seniorach - zagrał zawodnik urodzony w ... 2002 roku :-) Warte podkreślenia jest to, że nasi juniorzy absolutnie nie ustępują starszym kolegom - pokazuje to tylko potencjał rocznika 2001 oraz 2002 :)