Co słychać w sekcji piłkarskiej Łobzonki? Już jutro kolejny sparing!

Łobzonka Wyrzysk - Grom Więcbork, 2.sierpnia (wtorek), godzina 18:50, stadion w Wyrzysku.

Czas na drugi mecz sparingowy naszych seniorów. Tym razem, rywalem Łobzonki będzie Grom Więcbork, który na co dzień występuję w bydgoskiej A-klasie, a ostatni sezon zakończył na 2. miejscu.
Grom rozegrał do tej pory 3 mecze towarzyskie, w których zanotował następujące wyniki: zwycięstwo 5:4 z Borowiakiem Czersk, minimalną porażkę 1:2 z Pogonią Łobżenica oraz okazałe zwycięstwo 5:2 ze Spartą Złotów. Zwłaszcza ostatni rezultat wskazuje na to, że o korzystny wynik we wtorkowym sparingu nie będzie łatwo. Miejmy jednak nadzieję, że zarówno gra, jak i końcowy rezultat będą lepsze, aniżeli w pierwszym meczu towarzyskim przeciwko Iskrze Krajenka! Zapraszamy serdecznie na stadion przy ul. Parkowej 11 w Wyrzysku!

PS: Na naszej stronie pojawił się dokładny terminarz oraz godziny spotkań w grupie północnej Pilskiej Klasy Okręgowej. Zapraszamy do czytania -> http://lobzonkawyrzysk.futbolowo.pl/terminarz

Niebawem także na lobzonkawyrzysk.futbolowo.pl oraz naszym fanpage'u terminarze grup młodzieżowych. Nieoficjalnie możemy napisać, że w zmaganiach juniorów młodszych będzie jedna grupa i zagra w niej 11 zespołów: Łobzonka Wyrzysk, Sokół Szamocin, Noteć Rosko, KP Piła, Noteć Czarnków, Fortuna Wieleń, Sparta Złotów, Iskra Wyszyny, Polonia Chodzież, Iskra Szydłowo oraz Wełna Skoki.
Trampkarze z kolei zagrają w grupie V, a ich rywalami będą: Orzeł Osiek, Pogoń Łobżenica, Sparta Złotów oraz Zryw Sypniewo.
Orliki natomiast trafiły do grupy numer VIII i podejmą takie zespoły jak: Stella Białośliwie, Orzeł Osiek, Noteć Miasteczko oraz Sokół Kościerzyn Wielki. Szerzej o zmaganiach grup młodzieżowych – najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, kiedy to pojawią się oficjalne terminarze. Na razie (podkreślamy) nieoficjalnie, ponieważ cały czas mogą jeszcze zajść drobne zmiany w składach ligowych

‪#‎Seniorzy‬  ‪#‎PKO‬‪  #‎GrupyMłodzieżowe‬‪  #‎JuniorzyMłodsi‬‪  #‎Trampkarze‬‪  #‎Orliki‬