Porażka w pierwszym sparingu..

Pierwsze koty za płoty? Miejmy taką nadzieję..
[Pierwszy mecz sparingowy seniorów]:
Łobzonka Wyrzysk - Iskra Krajenka 0:2

I połowa: Zawodnik Testowany I - Wojciech Wypchło, Krystian Kowalski, Paweł Kucik, Piotr Łuczak - Jakub Kowalski, Mateusz Święch, Michał Wiśniewski, Kacper Ziarnik - Łukasz Bonzel, Andrzej Nalewajski.

II połowa: Zawodnik Testowany II - Sławomir Tadych, Krystian Kowalski, Paweł Kucik, Wojciech Wypchło - Łukasz Łukowski, Mateusz Święch, Patryk Wajer, Jakub Olszaniecki - Adrian Wiśniewski, Łukasz Bonzel. Zagrali także: Adrian Ksobiak, Kacper Ziarnik, Piotr Łuczak, Andrzej Nalewajski, Michał Wiśniewski, Jakub Kowalski.

Ciężko skomentować dzisiejszy mecz. Myślę, że wielu kibiców ma tylko nadzieję, że jest to złego miłego początek. Do ligi pozostał miesiąc, ale przed naszym zespołem i nowym trenerem jeszcze wiele pracy, ale jak mówi przysłowie - "Nie od razu Rzym zbudowano..". W dzisiejszym meczu zabrakło także kilku ważnych graczy, którzy w ostatnim sezonie stanowili o sile Łobzonki, m.in. Krystiana Wiśniewskiego, Mateusza Szcześniaka, Krzysztofa Śligi i kilku innych.
Pozytywy dzisiejszego spotkania? Duża frekwencja, bo aż 18 graczy, w tym dwóch testowanych bramkarzy oraz momentami niezła gra - szkoda, że tylko momentami, ale wierzymy, że będzie już tylko lepiej! Lepiej przegrać teraz, niż w meczu o punkty.

Kolejny sparing 2. sierpnia o godzinie 19:00 na własnym boisku z Gromem Więcbork.
Treningi natomiast w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19:00!