To był bardzo udany weekend! - podsumowanie

Seniorzy:
Polonia Jastrowie - Łobzonka Wyrzysk 0:2 (2x M.Szcześniak)
Łobzonka: M.Borkowski - W.Wypchło, M.Mrotek, P.Kucik, J.Kowalski - M.Święch, P.Kosior - K.Wiśniewski, M.Wiśniewski (80' K.Śliga), M.Szcześniak - A.Nalewajski (50' D.Gawroński)
Cały mecz na ławce: P.Łuczak, A.Ksobiak, W.Larek
Żółte kartki (Łobzonka): W.Wypchło, M.Szcześniak

Tenis stołowy:
W niedzielę, tenisiści Łobzonki rozegrali dwie ostatnie kolejki w III lidze. Pierwszy z nich przegrali, a drugi - z dotychczasowym liderem - wygrali.
XXI kolejka: Łobzonka Wyrzysk - Burza Drzeczkowo 4:6 (K.Pijanowski 2.5, W.Hałas 0.5, M.Witczak, M.Mrotek 0.5)
XXII kolejka: Łobzonka Wyrzysk - Junior Leszno 6:4 (W.Hałas 2.5, K.Pijanowski 2, Ł.Witczak 1, M.Witczak 0.5)
Ostatecznie, triumfatorem III ligi (w gronie 24 zespołów) została MKTS Opalenica. Drugie miejsce zajęła drużyna Junior Leszno, a trzecie - Łobzonka Wyrzysk. Dwa pierwsze zespoły awansowały do II ligi.
Dla porównania, sezon temu, nasza drużyna zajęła na koniec sezonu 6. miejsce. Gratulujemy!

W sobotę, w Poznaniu odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Kadetów. Oto wyniki naszych reprezentantów:
Indywidualnie:
11. Miłosz Królik
13. Jakub Błażejczak
19. Kamil Skrzyniarz
Drużynowo:
5. Łobzonka Wyrzysk (M.Królik, J.Błażejczak, K.Skrzyniarz)

Trampkarze:
Łobzonka Wyrzysk - Orzeł Osiek 2:0 (K.Grochowski, H.Jagodziński)
A.Osesek - K.Krysztofiński, H.Jagodzinski, K.Dziamara, D.Rozpłoch - M.Barciszewski - M.Żarek, M.Szpojda, H.Błaszczyk, K.Grochowski - K.Karnowski. Zagrali także: K.Turek, M.Staniewski, J.Spichalski, H.Pikulik oraz Ł.Jagła.

Żaki:
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować SPKiS "Krajna" zajęcia drugiego miejsca w turnieju "Krajna Cup 2016", który był rozgrywany w niedzielę na wyrzyskim Orliku. Wielkie gratulacje dla obu trenerów oraz dla samych zawodników!
Klasyfikacja końcowa:
1. Nielba II Wągrowiec - 16 pkt.
2. Krajna Wyrzysk - 13 pkt.
3. Nielba I Wągrowiec - 12 pkt.
4. Polonia Bydgoszcz - 11 pkt.
5. Zjednoczeni Kaczory - 11 pkt.
6. Sparta Złotów - 9 pkt.
7. Skra Paterek - 3 pkt.
8. Bambinis Trzcianka - 1 pkt.

Przypomnijmy, że kilku chłopaków z rocznika 2007-2008 reprezentuje także Łobzonkę w Lidze OZPN Piła w kategorii ŻAK. Forma coraz wyższa, a runda rewanżowa coraz bliżej!
Nie zawsze w tym wieku chodzi o wyniki, a przede wszystkim o dobrą zabawę, ale dobre rezultaty są miłą wisienką na torcie. Gratulujemy jeszcze raz!

Juniorzy młodsi:
Łobzonka Wyrzysk - Leśnik Margonin 1:3 (Sz.Nosek)
Mi.Zgryźniak - P.Kowalczyk, P.Wajer, O.Ciesielski, M.Derdzikowski - K.Staniewski, Ma.Zgryźniak - P.Pasieta, Sz.Nosek, O.Wypchło - M.Wietrzykowski