Coraz lepsza forma Łobzonki, a już za tydzień start rozgrywek wiosennych!

Zwycięstwa jeszcze nie ma, ale forma coraz lepsza. Ostatecznie, remisujemy w ostatnim sparingu 1:1 z Zamkiem Gołańcz, mimo braku w składzie Krystiana Wiśniewskiego, Patryka Wajera, Łukasza Bonzela, Pawła Kucika, Piotra Kosiora czy Adriana Wiśniewskiego. Jeszcze miesiąc temu z tym samym rywalem przegraliśmy 1:3, a więc forma idzie ku górze, a już za tydzień start rozgrywek ligowych!

PS: W tym miejscu, chcielibyśmy serdecznie podziękować zawodnikowi testowanemu w poprzednich meczach na pozycji bramkarza za wkład w treningi i mecze podczas, których wystąpił oraz również za to, że zastąpił Mateusza Borkowskiego w kilku meczach kontrolnych, kiedy to nie mogliśmy skorzystać z usług popularnego Borka. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Piąty mecz sparingowy:
Zamek Gołańcz - Łobzonka Wyrzysk 1:1 (Zawodnik Testowany)
Łobzonka: Mateusz Borkowski - Jakub Kowalski, Maciej Mrotek, Wojciech Larek, Błażej Hejak - Wojciech Wypchło, Mateusz Święch, Krzysztof Śliga, Michał Wiśniewski - Andrzej Nalewajski, Zawodnik Testowany. Zagrał także Adrian Ksobiak.