Zapowiedzi weekendowych spotkań

Tym razem do Wyrzyska zawita Polonia Piła. Juniorzy młodsi i trampkarze pauzują, żaki wybiorą się na turniej do Piły, z kolei tenisiści stołowi rozegrają dwa mecze na wyjeździe. Kilka słów o najbliższych spotkaniach:
Seniorzy:
Łobzonka Wyrzysk – Polonia Piła, 18.10.2015r. (niedziela), godz. 14:00, stadion w Wyrzysku
Do Wyrzyska tym razem przyjeżdża 5.zespół obecnego sezonu, czyli zespół Polonii Piła, na czele z Mateuszem Kosteckim, który w ostatnim meczu z Notecią Dziembowo zabawił się w Roberta Lewandowskiego i w trochę dłuższym czasie zaaplikował swoim rywalom 5 goli! Jest on także najlepszym strzelcem tego sezonu i trzeba będzie go w niedzielnym meczu pilnować jak oka w głowie (nr 9!). Wyrzyski zespół po naprawdę dobrym starcie sezonu, ostatnio odniósł dwie bardzo bolesne porażki. Dodatkowo w naszej drużynie zabraknie Kuby Kowalskiego, który będzie musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek. Faworytem tego spotkania goście, ale w ostatnim sezonie potrafiliśmy pokonać pilski zespół i to na ich terenie aż 3:0, więc dlaczego nie zawalczyć także w najbliższym meczu? ;) A jak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się już w niedzielę. Początek meczu o godzinie 14:00! Mimo nie najlepszej pogody – serdecznie zapraszamy!

Tenis stołowy:
Po kapitalnym starcie sezonu i odniesieniu trzech zwycięstw, tym razem nasi tenisiści udadzą się na mecze wyjazdowe. Najpierw do Dziembowa (godz. 10:00), a potem do zespołu, który awansował z IV ligi, czyli drużyny z Krostkowa (godz. 14:30). Czy po niedzielnych meczach nadal będziemy liderami III ligi? Miejmy nadzieję! J
PS: W ostatnią niedzielę pokonaliśmy u siebie spadkowicza z II ligi, czyli MKTS Opalenica 6:4. Oto, co napisali nasi rywale na swojej stronie o tym meczu. Miło się czyta takie coś J ->

„Drugi pojedynek rozgrywany o 14:30 w Wyrzysku od samego początku korzystnie ułożył się dla gospodarzy. Pewne punkty zdobywali Krzysztof Pijanowski pokonując Karola Fliegera, oraz Marek Witczak w meczu z Krzysztofem Tomczakiem. Mateusz Krawczyk w pięciu setach uległ rewelacyjnie grającemu na początku sezonu Wojciechowi Hałasowi. Punkt dla MKTS w tej serii wywalczył Artur Stopczyński po wygraniu z Łukaszem Witczakiem. Para Pijanowski/Witczak Marek okazała się zdecydowanie lepsza od debla Stopczyński/Krawczyk. Nadzieje na korzystny wynik przedłużyli jeszcze Karol Flieger i Krzysztof Tomczak pokonując debel Wojciecha Hałas/Marcin Mrotek. Szybko piąty punkt dla Łobzonki Wyrzysk dorzucił pewnie grający trener tej ekipy – Krzysztof Pijanowski w meczu z Arturem Stopczyńskim. Następne dwa punkty padły łupem MKTS – Karol Flieger zwyciężył w meczu z Łukaszem Witczakiem, a Mateusz Krawczyk potrzebował trzech setów do zwycięstwa nad Witczakiem Markiem. Przy stanie 5 – 4 bliski sensacji był Krzysztof Tomczak, który prowadził z Wojciechem Hałasem w piątym secie 9:5, jednak Młody Zawodnik wytrzymał nerwową końcówkę i ostatecznie wygrał 11:13 i zapewnił swojej drużynie 3 zwycięstwo. Zawodnicy Łobzonki Wyrzysk pewnie zmierzają po pierwsze miejsce w grupie północnej III ligi, a zawodnicy MKTS Opalenica o czołową czwórkę premiowaną awansem do grupy mistrzowskiej będą musieli jeszcze powalczyć.”

Juniorzy młodsi: Pauza
Trampkarze: Pauza

Żaki:
Nasi najmłodsi zawodnicy tym razem w niedzielę udadzą się do Piły, by w ostatnim jesiennym turnieju (3 turnieje będą rozegrane wiosną) zmierzyć się z FA Piła oraz GLKS Orliki Wysoka. Początek o godzinie 11:00! Trzymamy kciuki!