Zapowiedzi weekendowych spotkań

Kolejny weekend zmagań przed nami. Tym razem mecz z Ujściem na swoim boisku. Juniorzy młodsi podejmą u siebie Iskrę Wyszyny. Żaki rozegrają turniej na Orliku w Wyrzysku, a trampkarze kolejny mecz zagrają w Wysokiej. Wyrzyscy tenisiści w ten weekend pauzują. Kilka słów o najbliższych spotkaniach:
Seniorzy:
Łobzonka Wyrzysk – Unia Ujście, 04.10.2015r. (niedziela), godz. 15:00, stadion w Wyrzysku
Już w najbliższą niedzielę szósty mecz Wyrzyszczan w Klasie Okręgowej. Rywalem Unia Ujście, dla której będzie to siódme spotkanie w PKO. Łobzonka, która w tym momencie ma najwięcej remisów w całej lidze (3 remisy z rzędu) ma bilans 1-3-1 i z 6 punktami zajmuje się 9.miejsce. Z kolei Unia Ujście, która w tym sezonie albo wygrywa albo przegrywa (3 zwycięstwa i 3 porażki) z 9 punktami jest na 4.miejscu. W tabeli jest jednak tak ciasno, że pomiędzy 4., a 11.drużyną są zaledwie 3 punkty różnicy. Kilka słów o zespole z Ujścia. Przed i w trakcie sezonu w ujskiej ekipie doszło do sporej rewolucji kadrowej, porównywalnej do rewolucji wyrzyskiej. Z zespołu odeszło kilku zawodników, którzy zostali zastąpieni głównie młodszymi graczami. Najmocniejszym punktem Unii wydaje się być ich druga linia, która jest dowodzona przez Krzysztofa Zublewicza, który w tym sezonie zapisał na swoim koncie już 5 bramek i to na niego trzeba będzie zwrócić największą uwagę w poczynaniach defensywnych. Z kolei nasz zespół z meczu na mecz prezentuje się w mojej opinii coraz lepiej, a ostatni mecz ze Złotowem był (chyba) najlepszym w tym sezonie w naszym wykonaniu. Tendencja zwyżkowa formy? Oby! J To tyle suchej teorii, teraz nie pozostaje nic innego, jak zaprosić kibiców na stadion! Zapraszamy już teraz na niedzielny mecz. Początek o godzinie 15:00!
Sędziowie: główny: M.Wieczorek, boczni: K.Malinowski, K.Kubiak
#Łobzonka #Unia #walka

Juniorzy młodsi:
Łobzonka Wyrzysk – Iskra Wyszyny, 04.10.2015r. (niedziela), godz. 11:30, stadion w Wyrzysku
Nasi juniorzy młodsi z kolei tuż przed meczem seniorów podejmą na swoim boisku rówieśników z Wyszyn. Miejmy nadzieję, że w końcu szczęście powróci do Wyrzyszczan i zapiszą na swoim koncie 3 punkty, bo czasami bardziej im brakuje szczęścia, niż umiejętności. Trzymamy kciuki!

Trampkarze:
GLKS Wysoka – Łobzonka Wyrzysk, 03.10.2015r. (sobota), godz. 12:00, Wysoka
Po trzech zwycięstwach z rzędu, nasi trampkarze tym razem podejmą na wyjeździe GLKS Wysoka. Początek meczu o godzinie 12:00 w sobotę. Trzymamy kciuki!

Żaki:
W niedzielę 4 października o godzinie 10.00, na ORLIKu 2012 w Wyrzysku, przy ulicy Parkowej, rozegrana zostanie II kolejka Ligi Żaków OZPN Piła. ŁOBZONKA/KRAJNA zmierzy się z drużynami Football Academy Piła II oraz GLKS Wysoka. Przypomnijmy, że po pierwszym turnieju nasi chłopcy zajmują drugie miejsce z 6 punktami na koncie i tracą do liderującego GLKS 4 punkty. Mecze w tej kategorii trwają 2 x 8 minut.

Powołania na II kolejkę Żaków:
1. Betański Jakub
2. Dubiński Tomasz
3. Duda Rafał
4. Giczela Aleksander
5. Górski Bartłomiej
6. Jagodziński Karol (c)
7. Kartosz Jakub
8. Michałek Bartosz
9. Mrotek Adam
10. Pawlaczyk Hubert
11. Pawłowski Krystian
12. Puciłowski Wiktor

Harmonogram spotkań:
10.00 GLKS Wysoka – Football Academy Piła II
10.20 Łobzonka/Krajna Wyrzysk – GLKS Wysoka
10.40 Football Academy Piła II - Łobzonka/Krajna Wyrzysk
11.00 Football Academy Piła II - GLKS Wysoka
11.20 GLKS Wysoka - Łobzonka/Krajna Wyrzysk
11.40 Łobzonka/Krajna Wyrzysk – GLKS Wysoka

Trener i chłopacy gorąco zapraszają i jednocześnie proszą o gorący doping! Nasze żaki z pewnością dadzą z siebie wszystko!

Tenis stołowy:
Pauza