Zapowiedzi spotkań piłkarskich i tenisowych

Jesteśmy na półmetku rundy jesiennej. Tym razem ciężki mecz na wyjeździe w Śmiłowie. Juniorzy zagrają na wyjeździe, trampkarze na swoim boisku. Żaki pauzują, a tenisiśći rozegrają dwa mecze we własnej hali. Kilka słów o najbliższych meczach:
Seniorzy:
Orkan Śmiłowo - Łobzonka Wyrzysk, 11.10.2015r. (niedziela), godz. 15:00, stadion w Śmiłowie (Osiedle Sportowe 1)
W lidze pozostały już tylko dwa niepokonane zespoły. Jednym z nich jest właśnie nasz niedzielny rywal, który legitymuje się 4 zwycięstwami, 2 remisami i z 14 punktami zajmuje 2. miejsce w tabeli. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać zespołu Orkana. Prężny sponsor, aspiracje IV-ligowe, kapitalni w ofensywie. W tym starciu faworyt na papierze jest tylko jeden i nie jesteśmy nim my. Czy to samo potwierdzi boisko? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Wsparcie kibiców, zwłaszcza po ostatnim słabszym meczu będzie bardzo potrzebne naszym zawodnikom. Łobzonka jest o 8 pozycji niżej od naszego niedzielnego rywala. Mamy także 8 punktów mniej. Sztab ze Śmiłowa nie przyjmuje innej myśli, jak tylko pewne 3 punkty i zaaplikowanie nam kilku bramek. Ale dlaczego nie zawalczyć? Wygraliśmy już na tym terenie, chociażby 2 sezony temu, kiedy to w kapitalnym stylu pokonaliśmy Orkan 3:1. Na koniec sezonu również my okazaliśmy się od nich lepsi w tabeli, zwyciężając w całych rozgrywkach. Wprawdzie od tego czasu, Śmiłowo wydaje się być jeszcze mocniejsze, ale w niedzielę wszystko zweryfikuje boisko!
Sędziowie: główny: T.Mrozik, boczni: K.Topola, K.Grzechnik
‪#‎Łobzonka‬‪#‎Orkan‬‪#‎walkaŁOBZONKA‬!

Tenis stołowy (III liga):
Łobzonka Wyrzysk - SKTS Rataje 50 Poznań (godz. 10:00)
Łobzonka Wyrzysk - MKTS Opalenica (godz. 14:30)
11.10.2015r.
Po triumfie nad Spartą Złotów 2 tygodnie temu, naszych tenisistów czeka w najbliższą niedzielę 2. i 3 kolejka spotkań. Pierwszym rywalem będzieSzkolny Klub Tenisa Stołowego "Rataje 50" Poznań, który w I kolejce przegrał ze spadkowiczem z II ligi z Opalenicy we własnej hali 1:9. Właśnie zespół MKTS Opalenica będzie naszym drugim rywalem w niedzielę. Pierwszy mecz o godzinie 10:00, a drugi o 14:30. Oba w wyrzyskiej hali, przy ul. Parkowej 11.

Juniorzy młodsi:
Kłos Budzyń - Łobzonka Wyrzysk, 10.10.2015r. (sobota), godz. 11:00, Budzyń
Tym razem rywalem naszych juniorów młodszych będzie Kłos Budzyń. Ciężki rywal, oby w końcu nasi juniorzy się przełamali!

Trampkarze:
Łobzonka Wyrzysk - Orzeł Osiek, 10.10.2015r. (sobota), godz. 15:00
Gdyby nie środowa strata punktów w lidze z GLKS Wysoka, ten mecz nazwalibyśmy spotkaniem o mistrzostwo ligi trampkarzy gr. V, ale niestety nasze szanse na mistrzostwo zmalały. Pozostaje jednak cały czas walka o grupę mistrzowską. Zwycięstwo w sobotnim meczu już na 100% ten awans zapewni. Oby tak było!

Żaki:
Pauza (cały czas czekamy na wyniki ostatniego turnieju w Wyrzysku, który odbył się w ostatnią niedzielę)

Sobota - mecz trampkarzy, w niedzielę mecze tenisa + mecz seniorów w Śmiłowie - od koloru do wyboru. Zapraszamy!