Zapowiedzi najbliższych spotkań

Tym razem czas na ciężki wyjazd do Kaczor. Juniorzy młodsi i trampkarze również zagrają na wyjeździe. Żaki zakończyły rundę jesienną, a tenisiści pauzują. Kilka słów o najbliższych spotkaniach:
Seniorzy:
Zjednoczeni Kaczory – Łobzonka Wyrzysk, 24.10.2015r. (sobota), godz. 14:00, Kaczory (ul. Pilska 4)
Po remisie z Piłą i zainkasowaniu dodatkowych 2 punktów za mecz z Osiekiem, mamy w tabeli 9 punktów. Tyle samo ma nasz sobotni rywal, dlatego najbliższy mecz będzie bardzo ważny w kontekście układu tabeli. Rywal z całą pewnością niewygodny. Może prezentuje się odrobinę gorzej, niż w ubiegłym sezonie, ale w ostatnim meczu (wygrana z Notecią Dziembowo 3:1) udowodnili, że wracają do wysokiej dyspozycji. Ton grze w ich drużynie nadaje ich niezawodny kapitan, czyli popularny „Śmiechu”, który stwarza wiele sytuacji dla swoich młodszych kolegów. Jest to obok Włókniarza Okonek, najstarsza ekipa w całej PKO – w ich drużynie występują dwaj gracze powyżej 40-ego roku życia, ale w niczym nie ustępują młodszym kolegom. Czas na kilka słów o Łobzonce, a tutaj wieści nie najlepsze - nasza drużyna prawdopodobnie pojedzie do Kaczor osłabiona – powody są różne (sprawy osobiste czy też urazy po ostatnim meczu). Nie oznacza to jednak, że mamy się przez to poddać i nie zawalczyć o chociażby jeden punkt. Ostatni mecz pokazał, że możemy walczyć przez niemalże 90 minut, więc do dzieła! Zapraszamy bardzo gorąco – wsparcie kibiców będzie potrzebne. Początek meczu o godzinie 14:00.
Sędziowie: główny: D.Wenerski, boczni: K.Kubiak, M.Kledzik
#Zjednoczeni #Łobzonka #PKO #walka!

Juniorzy młodsi:
Sokół Szamocin – Łobzonka Wyrzysk, 25.10.2015r. (niedziela), godz. 13:00
Tym razem nasi juniorzy wybiorą się na mecz wyjazdowy do Szamocina. Rywal ciężki, ale liczymy na jakieś punkty.. :) Powodzenia!

Trampkarze:
Pogoń Łobżenica – Łobzonka Wyrzysk, 24.10.2015r. (sobota), godz. 16:00
Mecz o pietruszkę – tak można nazwać ten mecz. Nasi trampkarze już na pewno zajmą na koniec drugie miejsce w grupie III. Oznacza to więc, że awans do grupy mistrzowskiej, która odbędzie się wiosną - mają już zapewniony. Ale dobrze by było wygrać na koniec ligi, by w dobrych humorach zaczynać wiosenną grupę mistrzowską. Powodzenia!

Żaki: Koniec rundy jesiennej
Tenis stołowy: Pauza (w niedzielę odbędzie się I Grand Prix Wielkopolski Skrzatów)