Zapowiedź ostatnich spotkań ligowych seniorów oraz trampkarzy.

Czas zacząć ostatni weekend ligowy! Juniorzy młodsi, żaki oraz tenisiści stołowi już wcześniej zakończyli sezon. W grze pozostali już tylko seniorzy, którzy podejmą lidera z Łobżenicy oraz trampkarze, którzy zagrają o trzecie miejsce w grupie mistrzowskiej!

Seniorzy:
Pogoń Łobżenica - Łobzonka Wyrzysk, 04.06.2016r. (sobota), godz. 16:00, stadion w Łobżenicy (ul. ks. L.Raczkowskiego 2)
Sędzia główny: Łukasz Orłowski. Sędziowie liniowi: Dawid Blaszke, Jakub Illmer
Przed ostatnią kolejką: Pogoń Łobżenica - 1. miejsce, 57 punktów. Orkan Śmiłowo - 2. miejsce, 54 punkty. Co to oznacza? Znaczy to tyle, że zwycięstwo bądź remis lidera z Pogoni zapewni im baraż o IV ligę z Radwanem Lubasz. Porażka Łobżenicy i zwycięstwo Śmiłowa oznaczać z kolei będzie awans Orkana do baraży. Łobżeniczanie nie mają jednak zamiaru dopuścić do drugiej teorii i chcą w sobotę świętować upragniony sukces.
Czy przeszkodzi im w tym Łobzonka? Z całą pewnością, gdyby u bukmacherów można było obstawiać Pilską Klasę Okręgową, to na Łobzonkę byłby kurs 10 zł. za każdą postawioną złotówkę, a na Pogoń 1.50 zł. Wielokroć jednak piłka nożna pisała różne scenariusze i sensacja w sobotnim meczu może się zdarzyć. Chociażby runda jesienna udowodniła tę tezę, kiedy to skazywana na porażkę Łobzonka, zremisowała z ówczesnym liderem na swoim boisku 1:1. Warunek jest jednak jeden - wyrzyscy piłkarze muszą dać z siebie 110% swoich możliwości.
Łobzonka Wyrzysk przed tą kolejką zajmuje 9. miejsce w tabeli i w przypadku naszego zwycięstwa bądź porażki Leśnika Margonina z Orłem Osiek, utrzymamy tę pozycję. Niżej, niż na 10. lokatę na pewno nie spadniemy.
Wisienką na torcie w tym pojedynku będzie starcie braci Szcześniak - Mateusza (Łobzonka) oraz Dawida (Pogoń). Nota bene, najprawdopodobniej obaj z nich będą grać naprzeciwko siebie, bowiem pierwszy z nich mecz rozpocznie prawdopodobnie na prawym skrzydle, a drugi na lewej flance. Kto będzie bardziej zadowolony po sobotnim spotkaniu w domu rodziny Szcześniak? Mateusz czy Dawid? O tym przekonamy się już jutro. Początek meczu o godzinie 16:00. Zapraszamy!
‪#‎Pogoń‬‪ #‎Łobzonka‬‪ #‎PKO‬

Trampkarze:
Łobzonka Wyrzysk - Włókniarz Okonek, 04.06.2016r. (sobota), godz. 10:00, stadion w Wyrzysku
Sędzia główny: Marcin Barcikowski
Starcie o trzecie miejsce w grupie mistrzowskiej i przypieczętowanie sukcesem jakże udanego sezonu - oto stawka sobotniej konfrontacji pomiędzy trampkarzami Łobzonki oraz Włókniarza. Młodym piłkarzom Wyrzyska do zajęcia trzeciej lokaty na koniec sezonu wystarczy remis, ale mamy nadzieję, że podopieczni Władysława Masiukiewicza przypieczętują zwycięstwem bardzo udany sezon. Zapraszamy!
#Łobzonka ‪#‎Włókniarz ‬‪#‎Trampkarze‬ ‪#‎GrupaMistrzowska‬