Zapowiedź najbliższych piłkarskich dni.

Liga nie zwalnia tempa. W ciągu najbliższych 7 dni - swoje mecze rozegrają wszystkie nasze grupy młodzieżowe oraz seniorzy. Zapraszamy na zapowiedź najbliższych piłkarskich dni!

1) Seniorzy -> Łobzonka Wyrzysk - Unia Wapno [Data: 24.09.2017r. Godzina: 15:00. Miejsce: Stadion w Wyrzysku]
Sędzia główny: Dariusz Pańczyszyn. Sędziowie liniowi: Paulina Kolatorska oraz Daniel Gajewski.

2) Juniorzy młodsi -> Łobzonka Wyrzysk - Pogoń Łobżenica [Data: 24.09.2017r. Godzina: 11:30. Miejsce: Stadion w Wyrzysku]
Sędzia główny: Paulina Kolatorska. Sędziowie liniowi: Dariusz Pańczyszyn oraz Daniel Gajewski.

3) Trampkarze -> Łobzonka Wyrzysk - GLKS Wysoka [Data: 22.09.2017r. Godzina: 17:00. Miejsce: Stadion w Wyrzysku]
Sędzia główny: Marcin Barcikowski.

4) Młodziki -> Drugi turniej ligowy [Data: 26.09.2017r. Godzina: 16:30. Miejsce: Orlik w Łobżenicy]
Sędzia główny: ---
Kto zagra? Pogoń Łobżenica, Orzeł Osiek, Noteć Miasteczko oraz Łobzonka Wyrzysk.

5) Orliki -> Drugi turniej ligowy [Data: 24.09.2017r. Godzina: 13:30. Miejsce: Orlik w Pile]
Sędzia główny: ---
Kto zagra? Football Academy Piła, MOSiR Piła, Zjednoczeni Kaczory, Orzeł Osiek, GLKS Wysoka oraz Łobzonka Wyrzysk.

6) Żaki [dwie drużyny] -> Drugi turniej ligowy [Data: 20.09.2017r. Godzina: 17:00. Miejsce: Orlik w Wyrzysku]
Sędzia główny: ---
Kto zagra? Zjednoczeni Kaczory, Łobzonka Wyrzysk, Zjednoczeni II Kaczory oraz Łobzonka II Wyrzysk.