Zapowiedź najbliższych piłkarskich dni.

Weekend zbliża się wielkimi krokami, więc czas na zapowiedź najbliższych piłkarskich dni! Będzie bardzo dużo grania - rozpoczną dwie drużyny żaków, które swój pierwszy turniej ligowy rozegrają w piątek. Seniorzy oraz trampkarze zagrają w sobotę, a juniorzy młodsi w niedzielę. Całe "zamieszanie weekendowe" zakończą młodziki, które swój pierwszy turniej ligowy rozgrywać będą we wtorek. Odpoczywają jedynie orliki, które ligę zaczną w przyszły weekend. Trzymamy kciuki za wszystkie nasze zespoły! Powodzenia!

1) Seniorzy -> Łobzonka Wyrzysk - Sokół Szamocin [Data: 09.09.2017r. Godzina: 16:30. Miejsce: Stadion w Wyrzysku]
Sędzia główny: Jarosław Wojciechowski. Sędziowie liniowi: Paweł Galster oraz Daniel Kieruj.

2) Juniorzy młodsi -> Łobzonka Wyrzysk - Nielba Wągrowiec [Data: 10.09.2017r. Godzina: 12:00. Miejsce: Stadion w Wyrzysku]
Sędzia główny: Marcin Barcikowski. Sędziowie liniowi: Marek Ciepłuch oraz Błażej Słoma.

3) Trampkarze -> Stella Białośliwie - Łobzonka Wyrzysk [Data: 09.09.2017r. Godzina: 10:00. Miejsce: Stadion w Białośliwiu]
Sędzia główny: Oskar Reinke.

4) Młodziki -> Pierwszy turniej ligowy w Osieku nad Notecią [Data: 12.09.2017r. Godzina: 16:30. Miejsce: Stadion w Osieku nad Notecią]
Sędzia główny: ---
Kto zagra? Łobzonka Wyrzysk, Orzeł Osiek, Noteć Miasteczko oraz Pogoń Łobżenica.

5) Żaki [dwie drużyny] -> Pierwszy turniej ligowy w Kaczorach [Data: 08.09.2017r. Godzina: 17:00. Miejsce: Orlik w Kaczorach]
Sędzia główny: ---
Kto zagra? Łobzonka Wyrzysk, Zjednoczeni Kaczory, Sokół Szamocin, Zjednoczeni II Kaczory oraz Łobzonka II Wyrzysk.