Zapowiedź najbliższego weekendu.

Arcyważne spotkanie ligowe seniorów, mecz juniorów młodszych z ostatnim zespołem w tabeli oraz dwa pojedynki tenisistów stołowych w III lidze - oto, co nas czeka w najbliższy weekend. Trampkarze oraz orliki pauzują, a swoje kolejne spotkania rozegrają za tydzień.

#Seniorzy:
Sokół Szamocin - Łobzonka Wyrzysk (08.10.2016r., godzina 14:00, stadion w Szamocinie - ul. Parkowa 30)
Sędzia główny: Kamil Grzechnik. Sędziowie liniowi: Dariusz Pańczyszyn, Jakub Dominiczak.

#JuniorzyMłodsi:
Łobzonka Wyrzysk - Iskra Wyszyny (08.10.2016r., godzina 11:30, stadion w Wyrzysku)
Sędzia główny: Paweł Galster. Sędziowie liniowi: Sebastian Krzoska, Michał Wieczorek.

#Trampkarze:
Pauza. Kolejny mecz rozegrają za tydzień z Pogonią Łobżenica.

#Orliki:
Pauza. Kolejny turniej zostanie rozegrany w przyszły weekend w Pile.

#TenisStołowy:
Druga kolejka ligowa: Gamaja Rogoźno - Łobzonka Wyrzysk (09.10.2016r., godzina 10:00, Rogoźno)
Trzecia kolejka ligowa: Noteć Czarnków - Łobzonka Wyrzysk (09.10.2016r., godzina 14:00, Czarnków)