Zapowiedź najbliższego weekendu.

Mecz ligowy seniorów, juniorów młodszych i trampkarzy. Turniej ligowy orlików oraz mecz seniorów w 1/8 finału Pucharu Polski.
Emocji z całą pewnością nie zabraknie. Oto, co czeka nas w najbliższych dniach:

#Seniorzy:
Łobzonka Wyrzysk - Włókniarz Okonek (02.10.2016r., godzina 15:00, stadion w Wyrzysku)
Sędzia główny: Marcin Stefanów. Sędziowie liniowi: Jakub Pieniążkowski, Marek Ciepłuch.
1/8 finału Pucharu Polski:
Łobzonka Wyrzysk - Iskra Szydłowo (05.10.2016r., godzina 16:30, stadion w Wyrzysku)
Sędzia główny: Krzysztof Marczyk. Sędziowie liniowi: Mariusz Kobus, Paulina Leszczyńska-Grajek.

#JuniorzyMłodsi:
Unia Ujście - Łobzonka Wyrzysk (01.10.2016r., godzina 11:00, stadion w Ujściu - ul. Pilska 1)
Sędzia główny: Miłosz Stasiak. Sędziowie liniowi: Tomasz Mrozik, Kamil Grzechnik.

#Trampkarze:
Łobzonka Wyrzysk - Sparta Złotów (01.10.2016r., godzina 15:00, stadion w Wyrzysku)
Sędzia główny: Jarosław Michalski.

#Orliki:
Czwarty turniej ligowy w Wyrzysku - gospodarzem sobotnich zmagań jest Sokół Kościerzyn Wielki, jednak rywalizacja ligowa będzie odbywać się w Wyrzysku (01.10.2016r., godzina 10:00, orlik w Wyrzysku).
Zagrają drużyny: Akademia Piłkarska Reissa Noteć Miasteczko, Sokół Kościerzyn Wielki, Orzeł Osiek, Zamek Gołańcz, Stella Białośliwie, Łobzonka Wyrzysk.

#TenisStołowy:
Pierwszy mecz ligowy: Sparta Złotów - Łobzonka Wyrzysk (02.10.2016r., godzina 10:00, Złotów)