Zapowiedź najbliższego weekendu.

Czas na zapowiedź piłkarskiego weekendu - zagrają seniorzy, juniorzy młodsi, orliki oraz dwie drużyny żaków. Trampkarze oraz młodziki pauzują.

1) Seniorzy -> Błyskawica Nieżychowo - Łobzonka Wyrzysk [Data: 01.10.2017r. Godzina: 15:00. Miejsce: Stadion w Nieżychowie]
Sędzia główny: Artur Mieloch. Sędziowie liniowi: Patryk Panek oraz Marcin Stefanów.

2) Juniorzy młodsi -> Sokół Szamocin - Łobzonka Wyrzysk [Data: 30.09.2017r. Godzina: 13:00. Miejsce: Stadion w Szamocinie]
Sędzia główny: Paweł Galster. Sędziowie liniowi: Filip Bartoszewski oraz Damian Sotek.

3) Orliki -> Trzeci Turniej Ligowy [Data: 01.10.2017r. Godzina: 10:00. Miejsce: Orlik w Kaczorach]
Sędzia główny: Zdzisław Skibicki.
Kto zagra? Football Academy Piła, Orzeł Osiek, GLKS Wysoka, Zjednoczeni Kaczory, MOSiR Piła oraz Łobzonka Wyrzysk.

4) Żaki [dwie drużyny] -> Trzeci Turniej Ligowy [Data: 01.10.2017r. Godzina: 14:00. Miejsce: Orlik w Kaczorach]
Sędzia główny: Zdzisław Skibicki.
Kto zagra? Zjednoczeni Kaczory, Łobzonka Wyrzysk, Zjednoczeni II Kaczory oraz Łobzonka II Wyrzysk.