Zapowiedź najbliższego weekendu.

Emocje po ostatnim "napiętym" weekendzie jeszcze nie opadły, a już musimy myśleć o kolejnych rywalach naszych drużyn. Seniorzy oraz juniorzy młodsi zagrają z Czarnymi Ferdynandowo, z kolei trampkarze podejmą u siebie Leśnik Margonin. W ten weekend zagrają także orliki, które rozegrają pierwszy ligowy turniej w Pile. Tym razem odpoczywają młodziki oraz dwie drużyny żaków - przygotowują się oni do kolejnych turniejów ligowych.
Uwaga! Mecz seniorów oraz juniorów młodszych zostanie rozegrany na stadionie w Łobżenicy! Więcej szczegółów poniżej.

1) Seniorzy -> Czarni Ferdynandowo - Łobzonka Wyrzysk [Data: 17.09.2017r. Godzina: 12:30. Miejsce: Stadion w Łobżenicy]
Sędzia główny: Jarosław Naskręt. Sędziowie liniowi: Stanisław Tomaszewski oraz Dawid Cochór.

2) Juniorzy młodsi -> Czarni Ferdynandowo - Łobzonka Wyrzysk [Data: 17.09.2017r. Godzina: 10:30. Miejsce: Stadion w Łobżenicy]
Sędzia główny: Stanisław Tomaszewski. Sędziowie liniowi: Dawid Cochór oraz Jarosław Naskręt.

3) Trampkarze -> Łobzonka Wyrzysk - Leśnik Margonin [Data: 15.09.2017r. Godzina: 17:00. Miejsce: Stadion w Wyrzysku]
Sędzia główny: Dawid Wnuk.

4) Orliki -> Pierwszy turniej ligowy w Pile [Data: 17.09.2017r. Godzina: 9:00. Miejsce: Orlik w Pile]
Sędzia główny: Mateusz Płotka.
Kto zagra? Football Academy Piła, MOSiR Piła, Zjednoczeni Kaczory, Orzeł Osiek, GLKS Wysoka oraz Łobzonka Wyrzysk.