Zapowiedź najbliższego weekendu.

Arcytrudny mecz seniorów oraz mecz towarzyski juniorów młodszych i trampkarzy - oto, co czeka nas w najbliższych dniach.

#Seniorzy #PilskaKlasaOkręgowa
Orkan Śmiłowo - Łobzonka Wyrzysk [26.03.2017r., godzina 15:00, stadion w Śmiłowie - Osiedle Sportowe 1]
Sędzia główny: Mikołaj Kalinowski. Sędziowie liniowi: Marcin Zieliński, Paweł Szuta.

Tabela Pilskiej Klasy Okręgowej przed tą kolejką -> http://lobzonkawyrzysk.futbolowo.pl/tabela
PS: Mecz kończący ostatnią kolejkę pomiędzy drużynami Sokoła Szamocin i Unii Ujście został zweryfikowany
jako walkower 3:0 na korzyść gospodarzy. Na murawie, padł wynik 2:2.

Co przed meczem powiedział Zbigniew Krzoska w rozmowie z portalem MARIOGOOL?
"Wiem, że nie jesteśmy faworytem. Po stronie gospodarzy jest kadrowo silny zespól, doświadczenie i swoje boisko – przed meczem w Śmiłowie wylicza Zbigniew Krzoska, trener Łobzonki Wyrzysk. – Ale jedziemy do Orkanu powalczyć – dodaje.
W pierwszej kolejce jego zespół przegrał z Notecią Dziembowo 0:2.
– Zabrakło wielu czynników. Ambicja była, ale goście byli chyba bardziej zdeterminowani. Musimy wyciągnąć wnioski. Pierwsze rozmowy już były. Koncentrujemy się na najbliższym przeciwniku – mówi popularny Puma."

#JuniorzyMłodsi #MeczTowarzyski
Zamek Gołańcz - Łobzonka Wyrzysk [28.03.2017r., godzina 17:30, stadion w Gołańczy]
Zbiórka zawodników: Godzina 16:30.

#Trampkarze #Sparing
Orzeł Osiek - Łobzonka Wyrzysk [25.03.2017r., godzina 11:30, stadion w Osieku nad Notecią]
Zbiórka zawodników: Godzina 10:45.