Zapowiedź najbliższego weekendu.

Już w ten weekend mecz ligowy seniorów, juniorów młodszych oraz turniej orlików.

#Seniorzy [Trzecia kolejka ligowa]:
Sparta Złotów - Łobzonka Wyrzysk (03.09.2016r., godzina 14:00, stadion w Złotowie - ul. Wioślarska 5)
Sędzia główny: Filip Bartoszewski. Sędziowie liniowi: Wojciech Bukowy, Damian Sotek.
Co portal mariogool.pl pisze o tym spotkaniu? "Złotowianie przed tygodniem triumfowali w prestiżowym derbowym pojedynku z Polonią Jastrowie, co na pewno dodało im tak potrzebnej wiary we własne umiejętności. Łobzonka dostała lanie od lidera, zatem pytanie czy „Puma” doda wiary swoim podopiecznym i powalczą oni o zdobycz punktową."

#JuniorzyMłodsi [Pierwsza kolejka ligowa]:
Sparta Złotów - Łobzonka Wyrzysk (03.09.2016r., godzina 11:00, stadion w Złotowie - ul. Wioślarska 5)
Sędzia główny: Wojciech Bukowy. Sędziowie liniowi: Filip Bartoszewski, Damian Sotek.

Przy okazji, chcielibyśmy poinformować, że jeden z najzdolniejszych piłkarzy ostatnich lat w naszym klubie zmienia barwy klubowe. Chodzi o Patryka Wajera (16 lat), który został wypożyczony do Brutexu Bytovii Bytów. Patryk został na razie zgłoszony do drużyny juniorów starszych. Seniorzy Drutexu grają z kolei w I lidze. Kto wie, może za kilka lat usłyszymy o chłopaku z Wyrzyska w telewizji.. Oby! Powodzenia Patryk! Pokaż, co potrafisz!

#Orliki [Pierwszy turniej ligowy]:
Turniej w Białośliwiu (03.09.2016r., godzina 10:00, orlik w Białośliwiu - ul. Kościelna 1). Zagrają drużyny: Akademia Piłkarska Reissa Noteć Miasteczko, Sokół Kościerzyn Wielki, Orzeł Osiek, Zamek Gołańcz, Stella Białośliwie, Łobzonka Wyrzysk.
Sędzia główny: Artur Rokita.