Weekend pełen piłkarskich emocji!

Mecz seniorów, juniorów młodszych i trampkarzy na swoim boisku, żaki jadą na turniej do Wysokiej – tak wygląda plan na najbliższy weekend. Kilka słów o tych spotkaniach:
Seniorzy:
Łobzonka Wyrzysk – Polonia Jastrowie, 20.09.2015r. (niedziela), godz. 15:00, stadion w Wyrzysku:
Czas na czwarty mecz w tym sezonie. Tym razem naszym rywalem Polonia Jastrowie, która ma jedno spotkanie więcej. Jak na razie, Polonia zapisała na swoim koncie 2 zwycięstwa, remis oraz porażkę. Przed sezonem w jastrowskiej drużynie doszło do wielu zmian. 4 liderów tego zespołu w zeszłym sezonie postanowiło odejść do IV-ligowego GLKS Wysoka. Ale czy ich obecny skład jest słabszy, niż w poprzednich rozgrywkach? Raczej nie, ponieważ do Polonii przeszło trzech zawodników ze Śmiłowa, którzy w tym sezonie stanowią o sile Polonii. Do Jastrowia wrócił także ich były zawodnik, który w ostatnim sezonie grał w III lidze. Zwłaszcza ich linia ofensywna robi wrażenie w tym sezonie. Nasz zespół na razie ma bilans 1-1-1. Polonia z jednym spotkaniem więcej na koncie i z 7 punktami jest na 4.miejscu w tabeli, my z 4 oczkami zajmujemy 7.lokatę. Wydaje się, że każdy punkt zdobyty w spotkaniu z tym rywalem będzie dużym sukcesem, ale już nie takie drużyny przegrywały na wyrzyskim stadionie. Nasza drużyna jest jednak w przebudowie i brakuje im bardzo często zgrania, co najlepiej było widać w ostatnim spotkaniu z Osiekiem. Miejmy jednak nadzieję, że z tygodnia na tydzień nasza gra zacznie się poprawiać. Oby nastąpiło to już w spotkaniu z Polonią!
Trójka sędziowska: główny: K.Marczyk, boczni: M.Kobus, A.Małecki
#Łobzonka #Polonia

Juniorzy młodsi:
Łobzonka Wyrzysk – Polonia Chodzież, 21.09.2015r. (poniedziałek), godz. 17:00, stadion w Wyrzysku:
Po porażce ligowej w środę z Gołańczą 2:4
(relacja z meczu:
http://lobzonkawyrzysk.futbolowo.pl/game/291426/lobzonka-wyrzysk-vs-zamek-golancz) nasi juniorzy będą chcieli się zrehabilitować i w 3.kolejce zmierzą się w PONIEDZIAŁEK na wyrzyskim stadionie z Polonią Chodzież. Początek o godzinie 17:00.

Trampkarze:
Łobzonka Wyrzysk – Pogoń Łobżenica, 19.09.2015r. (sobota), godz. 10:00, stadion w Wyrzysku:
Trampkarze rozegrają w sobotę swój mecz 3.kolejki z Pogonią Łobżenica w Wyrzysku. Początek meczu o godzinie 10:00.

Żaki:
Jak już wiadomo, żaki rozegrają I ligowy turniej w sobotę w Wysoce. Ich rywalami będą FA Piła oraz GLKS Wysoka. Początek o godzinie 11:00.

Ciekawie zapowiada się weekend! Już teraz zapraszamy.. ;)