To już jest koniec..

Niestety, nie był to udany dzień dla nas. Mam dwie informacje do przekazania - obie niestety negatywne. Pierwsza jest taka, że przegrywamy mecz derbowy, a druga brzmi następująco: po trzech latach pisania na stronie, muszę zrezygnować z dalszego prowadzenia strony Łobzonki Wyrzysk oraz fanpage'a.

1) Przegrywamy derby, przegrywamy prawdopodobnie walkę o utrzymanie w Pilskiej Klasie Okręgowej. Czas na zmiany w tym klubie i to dość radykalne.

Łobzonka Wyrzysk - Orzeł Osiek 0:2
Łobzonka Wyrzysk: Mateusz Borkowski - Krystian Kowalski (20' Wojciech Wypchło), Maciej Mrotek, Paweł Kucik, Wojciech Larek - Jakub Kowalski (45' Andrzej Nalewajski), Błażej Hejak, Mateusz Święch, Krystian Wiśniewski - Łukasz Bonzel, Patryk Wajer (70' Kamil Bień)

2) Tak, jak pisałem wyżej - kończę z pisaniem na stronie. Dziękuję za fajne trzy lata, które przyniosły wiele fajnych momentów. Życzę powodzenia piłkarzom w dalszych rozgrywkach - dziękuję przede wszystkim tym, dla których Łobzonka znaczyła i znaczy wiele.
Powodem mojej rezygnacji nie jest porażka w derbach. To tylko piłka, porażki się zdarzają. Szkoda tylko co niektórych chłopaków. Nie wiem co się stało z Łobzonką z rundy jesiennej - została chyba jeszcze w śnie zimowym.
Życzę powodzenia grupom młodzieżowym - za kilka lat będzie z nich pociecha w seniorach.

Może jeszcze kiedyś tu wrócę. Oby już z nowymi władzami w zarządzie, bo Łobzonka potrzebuje zmian.
Dziękuję raz jeszcze!