Tenisowa Łobzonka nadal niepokonana!

Nadrabiamy zaległości. 9 meczów i 9 zwycięstw – oto bilans tenisowej Łobzonki. 29. listopada, nasi zawodnicy rozegrali kolejne dwa spotkania. Oba z nich wygrali.
VIII kolejka:
Wielkopolska II Komorniki – Łobzonka Wyrzysk 3:7
Punkty: M.Witczak 2, W.Hałas 2, K.Pijanowski 1.5, M.Mrotek 1.5
IX kolejka:
Nałęcz Ostroróg – Łobzonka Wyrzysk 3:7
Punkty: K.Pijanowski 2.5, M.Witczak 2.5, W.Hałas 2

Przy okazji, zapraszamy już w niedzielę na ostatnie dwa spotkania w grupie północnej. Łobzonce brakuje tylko 1 punktu, by zagwarantować sobie triumf w północnej części III ligi i z kapitalnym bilansem przystępować do zmagań w grupie mistrzowskiej, gdzie toczyć się będzie walka o awans do II ligi.
Więcej o ostatnich spotkaniach:http://naszwyrzysk.pl/news.php?id=4247

Puchar Polski w tenisie stołowym:
28. listopada nasi zawodnicy udali się do Poznania, by rywalizować w zmaganiach Pucharu Polski. W zeszłej edycji, ping-pongiści Łobzonki w całej Wielkopolskiej edycji zajęli 3. miejsce, jednak w tym sezonie nie powtórzą tego sukcesu. W Poznaniu przyszło im się mierzyć z II-ligową Stellą Niechan Gniezno, której po fantastycznym meczu (niestety) ulegli 3:4. W meczu o 3. lokatę pokonali SKTS Rataje Poznań 4:1, a ostatecznie w Pucharze Polski zajęli 11. pozycję.

Trzy tygodnie temu w Poznaniu odbyło się II Grand Prix Wielkopolski seniorów. Oto wyniki wyrzyskich zawodników:
20. K.Pijanowski
21. M.Witczak