Porażka w sparingu + zaproszenie na ostatni mecz kontrolny. Pracowity weekend tenisistów.

Zapraszamy już teraz na ostatni mecz kontrolny przed rundą wiosenną. W najbliższą niedzielę podejmiemy u siebie Błyskawicę Nieżychowo. Początek meczu o godzinie 12:00.
Przy okazji, chcielibyśmy nadrobić zaległości (przepraszamy, że tak późno, ale jak to bywa w życiu – nie zawsze jest czas) – w ubiegłą niedzielę, Łobzonka Wyrzysk rozegrała na wyjeździe czwarty sparing. Tym razem podjęła czwartą drużynę Koszalińskiej Klasy Okręgowej, czyli Sad Chwiram. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Chwiramu. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: W.Wypchło (as. K.Śliga) oraz K.Śliga (as. M.Święch). Małym usprawiedliwieniem takiego wyniku może być fakt, że w naszej drużynie zabrakło 5 podstawowych zawodników (J.Kowalski, D.Gawroński, M.Wiśniewski, P.Wajer oraz M.Klemens).
I połowa: M.Borkowski - W.Wypchło, K.Kowalski, M.Mrotek, W.Larek - M.Święch, P.Kosior - S.Tadych, W.Królik, K.Śliga - A.Ksobiak. Zagrali także K.Ziarnik, P.Kucik, P.Łuczak.

II połowa: M.Borkowski - W.Larek, K.Kowalski, M.Mrotek, P.Kucik - M.Święch, P.Łuczak - W.Wypchło, P.Kosior, K.Śliga - K.Ziarnik. Zagrali także A.Ksobiak, W.Królik, S.Tadych.

Już w najbliższą niedzielę skrzaci i żacy walczyć będą podczas III Grand Prix Wielkopolski, które odbędzie się w Czarnkowie, natomiast seniorzy zagrają w Śmiglu i Wijewie, gdzie walczyć będą o kolejne punkty w grupie mistrzowskiej III ligi.