Porażka seniorów 1:2 w trzecim sparingu.

Od 80. minuty prowadziliśmy 1:0, by ostatecznie przegrać 1:2. Słaby mecz w wykonaniu obu drużyn ostatecznie dla gości z Krajenki.
W niedzielne upalne popołudnie - nasi zawodnicy podejmowali Iskrę Krajenka, z którą przyjdzie nam się mierzyć także w ligowych rozgrywkach. Znowu zabrakło kilku piłkarzy - co niektórzy chyba stwierdzili, że sparingi są nieważne, a forma sama przyjdzie. Otóż nie - forma sama nie przyjdzie.
Dzisiejszy mecz nie należał do najprzyjemniejszych dla oka. Oba zespoły nie pokazały na boisku wielkiego futbolu, a sytuacje bramkowe można zliczyć na palcach jednej ręki.
Łobzonka Wyrzysk po raz kolejny w eksperymentalnym składzie - trzeba jednak przyznać, że nasi młodzi piłkarze powoli uczą się seniorskiej piłki i z meczu na mecz wygląda to w ich wykonaniu lepiej. Średnia wieku naszej dzisiejszej kadry meczowej wyniosła zaledwie 20 lat. Stawiamy na młodzież w tym sezonie, która będzie wspierania bardziej doświadczonymi graczami - zobaczymy, jaki da to efekt. Na razie młodzi zawodnicy nie zawodzą i są praktycznie na każdym treningu i sparingu. Gorzej sprawa ma się z naszymi rutyniarzami..

Łobzonka Wyrzysk - Iskra Krajenka 1:2 [Daniel Bladzich]
I połowa: Oskar Wypchło - Wojciech Wypchło, Łukasz Bonzel, Wojciech Larek, Szymon Nosek - Miłosz Derdzikowski, Andrzej Nalewajski, Adrian Wiśniewski, Adrian Ksobiak - Kamil Bień, Mateusz Wietrzykowski. Zagrał także Daniel Bladzich.
II połowa: Oskar Wypchło - Wojciech Wypchło, Łukasz Bonzel, Wojciech Larek, Szymon Nosek - Miłosz Derdzikowski, Andrzej Nalewajski, Adrian Wiśniewski, Krystian Wiśniewski - Kamil Bień, Mateusz Wietrzykowski. Zagrali także Miłosz Zgryźniak [bramkarz], Adrian Ksobiak oraz Daniel Bladzich.