Podsumowanie weekendu piłkarskiego i tenisowego

Czas na podsumowanie ostatniego weekendu i meczy piłkarskich Łobzonki oraz zmagań tenisistów.
Seniorzy:
Łobzonka Wyrzysk - Polonia Jastrowie 2:2 (K.Ziarnik, M.Święch)

Juniorzy młodsi:
Łobzonka Wyrzysk - Polonia Chodzież 1:4 (D.Pawłowski)

Trampkarze:
Łobzonka Wyrzysk - Pogoń Łobżenica 7:2 (3x K.Karnowski, 2x K.Grochowski, Ł.Jagła, M.Szpojda)

Żaki (turniej w Wysokiej):
GLKS Wysoka - Łobzonka Wyrzysk 1:0
Łobzonka Wyrzysk - Football Academy Piła 2:0
Łobzonka Wyrzysk - Football Academy Piła 3:1
GLKS Wysoka - Łobzonka Wyrzysk 1:0

Tenisiści:
Za nami I Grand Prix Wielkopolski seniorów w Poznaniu. Bardzo dobre, 9. miejsce zajął trener Łobzonki K.Pijanowski. Łącznie w zawodach wystartowało 6 zawodników Łobzonki. Warto po raz kolejny pochwalić Wojtka Hałasa, który zajął bardzo wysoką, bo 25. Lokatę. W zawodach wzięło udział zaledwie 5 zawodników urodzonych w 2000 roku i młodszych, w tym właśnie Wojtek Hałas, którzy na tle dużo starszych zawodników (najstarszy zawodnik miał 55 lat) zaprezentował bardzo wysoką formę. Wyniki naszych zawodników napawają optymizmem przed pierwszym meczem ligowym, który zaplanowany jest na najbliższą niedzielę. Łobzonka pojedzie na wyjazd do Złotowa, by zmierzyć się z miejscową Spartą.

I Grand Prix Wielkopolski seniorów w Poznaniu:
9. K.Pijanowski
25. W.Hałas
29. M.Mrotek
33. M.Witczak
41. K.Grzanka
57. Ł.Witczak

+
I Grand Prix Wielkopolski kadetów w Nietążkowie (miejscowość oddalona o blisko 200 km od Wyrzyska):
9. J.Błażejczak
13. K.Skrzyniarz