Podsumowanie piłkarskiej niedzieli.

Seniorzy -> Szósty mecz sparingowy:
Czarni Nakło - Łobzonka Wyrzysk 5:5 [Łukasz Bonzel, Maciej Mrotek, Zawodnik Testowany, Marcin Walczak, Hubert Jagodziński]

Łobzonka Wyrzysk: Jakub Bąk - Jan Boinski, Błażej Ksobiech, Maciej Mrotek, Patryk Semczuk - Zawodnik Testowany, Mateusz Święch - Szymon Nosek, Marcin Walczak, Oskar Ciesielski - Łukasz Bonzel
Zagrali także: Dawid Pawłowski, Hubert Jagodziński oraz Daniel Bladzich.

Za naszymi seniorami ostatnie spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. W opinii wielu - był to najsłabszy pojedynek w ostatnim czasie, które zakończyło się hokejowym wynikiem. Małym usprawiedliwiem może być fakt, że zabrakło dzisiaj Patryka Wajera, Krzysztof Śligi czy Jakuba Kowalskiego. Do startu ligi pozostało równe 7 dni - w najbliższą niedzielę zagramy na swoim boisku z Tarnovią Tarnówką. W w tym tygodniu - na naszej stronie pojawi się krótka zapowiedź najbliższego meczu oraz podsumowanie zmian personalnych w naszym klubie! Już teraz jednak możemy oficjalnie potwierdzić, że nowym zawodnikiem Łobzonki Wyrzysk został Jan Boinski, który ostatnio występował w Orle Osiek. Witamy w naszych szeregach! Jest to już piąty transfer w przerwie zimowej. Miejmy nadzieję, że w tym tygodniu uda nam się sfinalizować jeszcze jedno wzmocnienie.