Podsumowanie piłkarskiego piątku.

Dzisiaj - na stadionie w Wyrzysku - nasi trampkarze mierzyli się z rówieśnikami z Wysokiej. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

1) Trampkarze - zwycięstwo 3:1.

Łobzonka Wyrzysk - GLKS Wysoka 3:1 [2x Michał Kowalski, Paweł Żłobiński]
Łobzonka Wyrzysk: Bartosz Grochowski - Jakub Gondek, Fabian Warpiński, Michał Kowalski, Marcin Nalewajski - Jakub Tarnowski, Adrian Kożuchin - Kacper Bujak, Jacek Spichalski, Hubert Malczewski - Paweł Żłobiński. Zagrali także: Jakub Rzyduch, Oskar Speyer oraz Jakub Szczepański.

Aktualna tabela oraz terminarz -> https://www.laczynaspilka.pl/…/nizsze-ligi-juniorzy,22842.h…

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, choć wydaje się, że nasze zwycięstwo powinno być jeszcze wyższe. Pięć słupków z naszej strony w całym meczu to niemały wynik. Nasi trampkarze mieli dzisiaj ogromnego pecha - czasami wręcz brakowało centymetrów do pokonania bramkarza gości. Inna sprawa, że gdybyśmy wykorzystali nasze sytuacje sam na sam - moglibyśmy jeszcze spokojniej kontrolować ten pojedynek. Naszej drużynie należą się jednak duże brawa, ponieważ przed sezonem doszło wielu nowych zawodników, ale z meczu na mecz - nasza gra wygląda lepiej. Gdybyśmy tylko wykorzystali choć połowę naszych okazji..