Podsumowanie piłkarskiego czwartku.

Seniorzy -> pierwszy mecz sparingowy:
Dąb Potulice - Łobzonka Wyrzysk 2:4 [2x Marcin Walczak, Łukasz Bonzel, Daniel Bladzich]

Łobzonka Wyrzysk: Artur Osesek - Oskar Ciesielski, Maciej Mrotek, Zawodnik Testowany, Jakub Kowalski - Mateusz Święch, Patryk Wajer - Miłosz Derdzikowski, Marcin Walczak, Szymon Nosek - Łukasz Bonzel

Zagrali także: Zawodnik Testowany, Daniel Bladzich, Kacper Dziamara, Hubert Jagodziński oraz Wojciech Wypchło.

Za naszymi piłkarzami pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Pod wodzą nowego trenera - nasi zawodnicy udali się na mecz towarzyski z zespołem z Potulic. Mimo dość eksperymentalnego składu - z juniorem młodszym na bramce - wygrywamy pierwsze spotkanie kontrolne. Cieszą dwie bramki Marcina Walczaka, który wraca do nas po kilku latach gry w innych klubach - najpierw przez rok w Sokole Kościerzyn Wielki, a ostatnie 3.5 roku w Stelli Białośliwie. Można powiedzieć - witamy z powrotem! Kolejny sparing już w najbliższą sobotę, kiedy to zagramy z Krajną Sępólno Krajeńskie.