Podsumowanie ostatniego weekendu ligowego.

To już jest koniec! Ostatnia kolejka zakończona porażką w Łobżenicy i awansem Pogoni do baraży o IV ligę. Łobzonka kończy sezon na 10. miejscu. W dalszej części tego posta pozostałe dzisiejsze wyniki oraz tabela!

Seniorzy: Pogoń Łobżenica - Łobzonka Wyrzysk 5:1 (W.Królik)
Łobzonka: M.Borkowski - W.Larek (30' D.Skrzypczyński), P.Kucik, M.Mrotek, W.Wypchło (55' M.Klemens) - M.Święch, P.Kosior - K.Śliga (80' D.Pawłowski), P.Łuczak (60' W.Królik), K.Wiśniewski - M.Szcześniak
Cały mecz na ławce: A.Nalewajski
Żółte kartki (Łobzonka): M.Szcześniak

Pierwsze 30 minut to dominacja Pogoni, potem mecz trochę się wyrównał, ale niewiele to dało. Bardziej od wyniku martwi jednak poważna kontuzja Wojtka Wypchło, który ma zbite kolano i w ciągu najbliższego tygodnia okaże się, czy nie zerwał więzadeł. Oznaczałoby to dla Niego przerwę od gry w piłkę na co najmniej pół roku..
Tucha, trzymaj się !!

Oto pozostałe dzisiejsze wyniki:
Polonia Piła - Sparta Złotów 0:3 (walkower)
Orkan Śmiłowo - Unia Ujście 2:0
Włókniarz Okonek - Sokół Szamocin 2:1
Zjednoczeni Kaczory - Polonia Jastrowie 1:5
Leśnik Margonin - Orzeł Osiek 1:1
Noteć Dziembowo - pauza

Końcowa tabela Pilskiej Klasy Okręgowej sezonu 2015/2016:
1. Pogoń Łobżenica - 60 punktów (baraże o IV ligę)
2. Orkan Śmiłowo - 57 punktów
3. Polonia Jastrowie - 39 punktów
4. Unia Ujście - 37 punktów
5. Sokół Szamocin - 35 punktów
6. Zjednoczeni Kaczory - 32 punkty
7. Sparta Złotów - 32 punkty
8. Noteć Dziembowo - 30 punktów
9. Leśnik Margonin - 28 punktów
10. Łobzonka Wyrzysk - 28 punktów (gorszy bilans w spotkaniach bezpośrednich z Leśnikiem Margonin)
11. Włókniarz Okonek - 27 punktów
12. Orzeł Osiek - 21 punktów
13. TP Polonia Piła - 17 punktów (spadek)

Podsumowując - jak już wspomnieliśmy, Pogoń Łobżenica zagra w barażach o IV ligę z Radwanem Lubasz. Serdeczne gratulacje, zasłużyliście! Życzymy powodzenia!
Z ligi natomiast spada TP Polonia Piła. W związku z tym, że w IV lidze utrzymał się GLKS Wysoka, nikt inny (o ile nic się nie zmieni) nie spadnie z Pilskiej Klasy Okręgowej.
Sezon 2015/2016 oficjalnie ogłaszamy za zakończony! Niebawem na naszej stronie i fanpage'u obszerne podsumowanie sezonu!
________________________________________________________________________________________

Trampkarze wygrywają w ostatnim meczu i przypieczętowują trzecie miejsce w grupie mistrzowskiej!

W jesiennych rozgrywkach ligowych zajęli drugie miejsce w lidze i awansowali do grupy mistrzowskiej. W wiosennych zmaganiach w grupie mistrzowskiej, wyrzyscy trampkarze nie zawiedli (ba, pozytywnie zaskoczyli!) i w dniu dzisiejszym przypieczętowali trzecie miejsce, które jest ogromnym sukcesem. Przed meczem z Okonkiem jasne było: do upragnionego najniższego stopnia podium wystarczy remis, ale nasi trampkarze postawili przysłowiową kropkę nad "i" i pokonali swoich rówieśników z Okonka 3:2. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy w sezonie 2015/2016 reprezentowali barwy trampkarzy!
Wielu z nich czekają teraz przenosiny po tym sezonie do juniorów, dlatego już teraz zapraszamy na treningi wszystkich zainteresowanych grą w trampkarzach w następnym sezonie (roczniki 2002-2004). Również chętni do gry w juniorach w kolejnych rozgrywkach - mile widziani! O terminach pierwszych treningów przedsezonowych, poinformujemy w odpowiednim czasie.

Łobzonka Wyrzysk - Włókniarz Okonek 3:2 (A.Osesek - rzut karny, M.Barciszewski, M.Królik)
Łobzonka: A.Osesek - K.Krysztofiński, H.Jagodziński, K.Dziamara, D.Rozpłoch - J.Spichalski, M.Barciszewski - M.Żarek, M.Królik, K.Grochowski - K.Karnowski. Zagrali także: J.Tarnowski, M.Staniewski oraz Ł.Jagła.

Tabela końcowa grupy mistrzowskiej:
1. Sparta Złotów - 22 punkty
2. Akademia Piłkarska Mosir Piła - 15 punktów