Podsumowanie futbolowego weekendu

Seniorzy:
Łobzonka Wyrzysk - Sparta Złotów 0:1

Juniorzy młodsi zagrali w sobotę w Wyszynach z miejscową Iskrą. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla Wyrzyska zdobył Dawid Pawłowski. Z relacji piłkarzy - po raz kolejny zabrakło wykończenia wielu akcji, jednak dwa ostatnie mecze naszych juniorów (w tym dzisiejszy) napawają optymizmem na przyszłość.
Iskra Wyszyny - Łobzonka Wyrzysk 1:1 (D.Pawłowski)

Trampkarze z kolei wybrali się do Okonka, by "podjąć rękawice" z tamtejszym Włókniarzem. Był to trzeci mecz naszych zawodników w grupie mistrzowskiej. Po porażce w Złotowie i ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Osiekiem, tym razem wyrzyscy gracze okazali się lepsi od Okonka. Tym samym, podopieczni Władysława Masiukiewicza umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Brawo!
Włókniarz Okonek - Łobzonka Wyrzysk 1:2 (M.Szpojda, K.Grochowski)

Żaki natomiast w piątek rozpoczęli zmagania w rundzie wiosennej Ligi Żaków OZPN Piła. Krajna/Łobzonka Wyrzysk rozegrała trzy spotkania, z których dwa rozstrzygnęła na swoją korzyść, a w jednym niestety uległa liderowi z Wysokiej, mimo przewagi niemalże przez cały mecz.
1) Komplet wyników:
GLKS Wysoka - FA Piła 2:1
KRAJNA/ŁOBZONKA Wyrzysk - ZJEDNOCZENI Kaczory 3:2
ZJEDNOCZENI Kaczory - FA PIŁA 3:1
KRAJNA/ŁOBZONKA Wyrzysk - GLKS Wysoka 0:2
KRAJNA/ŁOBZONKA Wyrzysk - FA Piła 3:2
GLKS Wysoka - ZJEDNOCZENI Kaczory 1:1
2) Bramki zdobywali:
Michałek Bartek x2, Jagodziński Karol x2, Mrotek Adam, Duda Rafał

Czas na drugą część futbolowej majówki. Oto, co nas czeka we wtorek i środę:
Seniorzy:
Unia Ujście - Łobzonka Wyrzysk, 03.05.2016r. (wtorek), godz.16:00, stadion w Ujściu (ul. Pilska 1)