Pierwszy sparing na remis. Wyrzyskie żaki z awansem do finału halowych mistrzostw OZPN Piła!

W miniony weekend, seniorzy Łobzonki rozegrali pierwszy mecz sparingowy. Oto krótka relacja z tego meczu:

Pierwsze koty za płoty..
Pierwszy mecz sparingowy:
Zamek Gołańcz - Łobzonka Wyrzysk 3:3
Bramki: D.Gawroński, P.Kosior, M.Święch
I połowa: M.Borkowski - W.Wypchło, M.Mrotek, P.Łuczak (zawodnik testowany), P.Kucik - P.Kosior, M.Święch - J.Kowalski, M.Wiśniewski, K.Śliga - D.Gawroński. Na zmiany wchodził P.Wajer.

II połowa: M.Borkowski - W.Wypchło, M.Mrotek, P.Łuczak (zawodnik testowany), W.Larek - P.Kosior, M.Święch - P.Wajer, K.Ziarnik, K.Śliga - D.Gawroński. Na zmiany wchodzili J.Kowalski, P.Kucik, M.Wiśniewski. Ponadto na ławce: W.Królik

Pierwsze spotkanie kontrolne za nami. Mnóstwo sytuacji bramkowych z obu stron i ostatecznie kibice zobaczyli na stadionie w Gołańczy 6 bramek, po 3 z obu stron. Było jednak widać, że naszemu zespołowi brakuje w wielu sytuacjach jeszcze zgrania. Miejmy jednak nadzieję, że z każdym meczem będzie wyglądać to lepiej. Zwłaszcza ostatnie 25 minut tego meczu to dobra gra z naszej strony, kiedy to stworzyliśmy sobie 5-6 sytuacji 100-procentowych, jednak zaledwie dwie z nich wykorzystaliśmy. Ale jak to mówią: pierwsze koty za płoty.. :)
Za tydzień kolejny sparing. Tym razem podejmiemy Błyskawicę Nieżychowo. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Wyrzyskie żaki w niedzielę wystąpiły w eliminacjach halowych mistrzostw OZPN Piła. Po 4 wspaniałych meczach, podopieczni Artura Rózgi wywalczyli awans do finałów tychże mistrzostw! Wielkie gratulacje dla trenera i każdego młodego zawodnika! A oto relacja z tego turnieju (od: Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu "Krajna")
ŻAKI Z AWANSEM DO FINAŁU HALOWYCH MISTRZOSTW OZPN PIŁA!!!
21 lutego na Hali MOSiR w Pile odbył się turniej eliminacyjny do
HALOWYCH MISTRZOSTW ŻAKÓW OZPN PIŁA. Drużyna Krajny/Łobzonki Wyrzysk rywalizowała w grupie I. Jednocześnie o awans rozgrywane były też eliminacje w Lubaszu oraz w Złotowie.
Nasza drużyna rozegrała 4 spotkania, wygrała dwa z nich oraz dwa zremisowała. Osiem zdobytych punktów pozwoliło zająć nam drugie miejsce turnieju i tym samym wywalczyliśmy prawo gry w finałach, które odbędą się 5 marca w Wysokiej.
Wyniki meczów w udziałem Krajny/Łobzonki:
Krajna/Łobzonka Wyrzysk - Polonia Chodzież 1:0
Krajna/Łobzonka Wyrzysk - Kłos Budzyń 0:0
Krajna/Łobzonka Wyrzysk - Football Academy Piła 0:0
Krajna/Łobzonka Wyrzysk - Soccer Stars Piła 4:0
Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Karol Jagodziński (trzy) oraz Bartłomiej Górski (dwie).
Drużyna wystąpiła w składzie:
Betański Jakub, Puciłowski Wiktor, Duda Rafał, Jagodziński Karol, Mrotek Adam, Michałek Bartosz, Górski Bartłomiej, Pawłowski Krystian
Końcowa kolejność turnieju:
1. KŁOS Budzyń 10 pkt. Awans
2. KRAJNA/ŁOBZONKA Wyrzysk 8 pkt Awans
3. FOOTBALL ACADEMY Piła 7 pkt (Awans)
4. POLONIA Chodzież 3 pkt
5. SOCCER STARS Piła 0 pkt
Do finału awans wywalczyły po dwa zespoły z trzech grup eliminacyjnych i najlepsza drużyna z trzeciego miejsca (FOTBALL ACADEMY Piła) z największą średnią punktową oraz gospodarz GLKS Wysoka.
Drużyny, które wystąpią w finale:
1. GLKS Wysoka (gospodarz)
2. KŁOS Budzyń
3. KRAJNA/ŁOBZONKA WYRZYSK
4. SPARTA ZŁOTÓW
5. FAIR-PLAY ZŁOTÓW
6. ISKRA SZYDŁOWO
7. RADWAN LUBASZ
8. FOOTBALL ACADEMY PIŁA

Przy okazji chcielibyśmy pogratulować Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu "Krajna" zajęcia dzień wcześniej drugiego miejsca na silnie obsadzonym turnieju w Sępólnie Krajeńskim. Nota bene, najlepszym piłkarzem tych zawodów został wybrany trampkarz i zarazem kapitan Łobzonki, Krystian Grochowski.
Oczywiście, to tylko jeden z wielu sukcesów Krajny Wyrzysk. Zachęcamy do polubienia i śledzenia Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu "Krajna", bo naprawdę im się to należy! :)