Na rozpoczęcie rundy wiosennej jeszcze trochę poczekamy! Podsumowanie zimowych transferów!

Możemy oficjalnie potwierdzić, że nowym trenerem naszego klubu został Waldemar Sobol - były kapitan Pogoni Łobżenicy, a w przeszłości trenujący młodzieżowe i seniorskie drużyny Czarnych Nakło. Oto podsumowanie zimowych ruchów transferowych w wyrzyskiej drużynie:

Przychodzą:
1) Waldemar Sobol -> Rok urodzenia: 1982 -> Nominalna pozycja: pomocnik -> Poprzednie kluby: Szubinianka Szubin, Czarni Nakło, Pogoń Łobżenica.
Były już kapitan Pogoni Łobżenicy - będzie grającym trenerem Łobzonki Wyrzysk. W przeszłości - Waldemar Sobol występował także w III lidze. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezwykle duże wzmocnienie. W rundzie jesiennej - w barwach Pogoni Łobżenicy - nasz obecny trener spędził na boisku łącznie 1460 minut. W każdym spotkaniu zaczynał od pierwszej minuty. Witamy serdecznie w naszym klubie i życzymy samych udanych występów oraz sukcesów trenerskich!

2) Jan Boiński -> Rok urodzenia: 1992 -> Nominalna pozycja: obrońca -> Poprzednie kluby: Orzeł Osiek.
Jan Boiński to wychowanek Orła Osiek, który występował w tym klubie od wielu lat. W rundzie jesiennej - w barwach Orła Osiek - nasz obecny obrońca spędził na boisku łącznie 1170 minut - grając od pierwszej do ostatniej minuty w każdym meczu, w którym był w kadrze meczowej. Jesteśmy przekonani, że niezwykle twardo grający obrońca wspomoże naszą linię defensywną. Witamy serdecznie w naszym zespole i życzymy samych udanych spotkań!

3) Patryk Semczuk -> Rok urodzenia: 1993 -> Nominalna pozycja: pomocnik -> Poprzednie kluby: Łobzonka Wyrzysk, Sokół Kościerzyn Wielki, Błyskawica Nieżychowo.
Patryk Semczuk to wychowanek Łobzonki Wyrzysk, który po sezonie 2011/2012 postanowił spróbować swoich sił w innych zespołach - najpierw w Sokole Kościerzyn Wielki, a ostatnio w Błyskawicy Nieżychowo. Cieszymy się, że teraz postanowił wrócić do macierzystego klubu i liczymy, że przypomni sobie juniorskie lata, kiedy to w naszych barwach zdobywał gola za golem. Paras - witamy z powrotem!

4) Marcin Walczak -> Rok urodzenia: 1987 -> Nominalna pozycja: pomocnik -> Poprzednie kluby: Łobzonka Wyrzysk, Sokół Kościerzyn Wielki, Stella Białośliwie.
Popularny Niedźwiedź wraca do nas po kilku latach gry poza Wyrzyskiem. Najpierw przez rok w Sokole Kościerzyn Wielki, a ostatnie 3.5 roku w Stelli Białośliwie. W tym sezonie spędził na boisku łącznie 1035 minut - będąc jedną z kluczowych postaci białośliwskiej drużyny. Jesteśmy pewni, że będzie niezwykle dużym wzmocnieniem drugiej linii naszej drużyny! Witamy z powrotem w Łobzonce!

5) Błażej Ksobiech -> Rok urodzenia: 1993 -> Nominalna pozycja: obrońca -> Poprzednie kluby: Orzeł Osiek.
Podstawowy obrońca Orła Osiek od wielu lat. W tym sezonie spędził na boisku łącznie 1260 minut. Zagrał w każdym meczu ligowym od pierwszej do ostatniej minuty. Już od sezonu 2010/2011 - mając zaledwie 17 lat - był podstawowym graczem Orła Osiek. Niezwykle cieszymy się z przyjścia tego gracza - przy okazji życząc samych zwycięskich występów! Witamy w naszej drużynie!

6) Jakub Bąk -> Rok urodzenia: 1997 -> Nominalna pozycja: bramkarz -> Poprzednie kluby: Orzeł Osiek.
Jakub Bąk to również wychowanek naszych sąsiadów zza miedzy. Podobnie, jak Błażej Ksobiech - rozegrał w tym sezonie wszystkie spotkania w barwach Orła Osiek. Praktycznie od momentu osiągnięcia wieku seniora - pełnił on funkcję pierwszego bramkarza w osieckich barwach. Witamy serdecznie w wyrzyskim zespole i życzymy samych zer z tyłu!

7) Marcin Ciesielski -> Rok urodzenia: 1981 -> Nominalna pozycja: obrońca -> Poprzednie kluby: Łobzonka Wyrzysk, KS Łochowo.
Marcin Ciesielski to wychowanek Łobzonki Wyrzysk, który miał krótki epizod w KS Łochowo. Teraz - postanowił wrócić w rodzinne strony i pomóc Łobzonce Wyrzysk w walce o jak najwyższe miejsce w lidze. Witamy ponownie i życzymy samych udanych spotkań!

Odchodzą:
1) Krzysztof Wachowiak -> Rok urodzenia: 1994 -> Nominalna pozycja: bramkarz -> Przechodzi do: Zamek Gołańcz.
24 - letni golkiper wraca do swojego klubu po półrocznym wypożyczeniu i pobycie w naszym klubie. Dziękujemy za występy w wyrzyskiej drużynie i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Aktualna kadra Łobzonki Wyrzysk - składa się ona z zawodników, którzy posiadają komplet badań:
1. Marcin Ciesielski - 1981 rok
2. Waldemar Sobol - 1982 rok