Dobra gra, gorszy wynik - pierwszy sparing seniorów za nami!

Na pocieszenie napiszemy, że przed rundą jesienną też przegrywaliśmy w sparingach, a jak było w lidze, wszyscy wiemy. Od wyniku martwi jednak bardziej frekwencja meczowa. Miejmy nadzieję, że to pierwsze koty za płoty. Sama gra nastraja pozytywnie na przyszłość.

Zamek Gołańcz - Łobzonka Wyrzysk 3:1 (Łukasz Bonzel)
Łobzonka Wyrzysk: Mateusz Borkowski - Wojciech Wypchło, Maciej Mrotek, Wojciech Larek, Jakub Kowalski - Patryk Wajer, Piotr Kosior, Mateusz Święch, Krystian Wiśniewski - Zawodnik Testowany, Łukasz Bonzel.
Na zmiany wchodził Andrzej Nalewajski.

Nasi zawodnicy od trzech tygodni przygotowują się do wiosennych zmagań na hali. Tak naprawdę był to dla nich pierwszy kontakt "z trawą" od czterech miesięcy. Dla Zamka Gołańcz, był to już piąty sparing w okresie przygotowawczym. Jeszcze do 75. minuty, prowadziliśmy 1:0, ale w samej końcówce zabrakło po prostu naszym zawodnikom sił i ostatecznie ulegliśmy 1:3, bowiem ciężko jest grać z jednym rezerwowym, kiedy druga drużyna ma w rezerwie 10 graczy. Sama gra naprawdę nie najgorsza (jak na pierwszy mecz po takiej przerwie) i to z całą pewnością może cieszyć! Porażkę można usprawiedliwić, ciężko jednak znaleźć usprawiedliwienia dla frekwencji na dzisiejszym meczu. Dwóch zawodników zmaga się z kontuzją, kilku graczy nie mogło wziąć udziału w dzisiejszym meczu z powodu obowiązków zawodowych, ale co z resztą.. ? Liczymy na poprawę tej sytuacji już w kolejnym sparingu, bo do ligi pozostało już tylko 28 dni..