Czas zacząć weekend na sportowo!

Seniorzy: Polonia Jastrowie - Łobzonka Wyrzysk, 23.04.2016r. (sobota), godz. 16:00, stadion w Jastrowiu (ul. Wojska Polskiego)
Czas na kolejne spotkanie Łobzonki w rundzie wiosennej. Tym razem, zawodnikom wyrzyskiego klubu przyjdzie mierzyć się na wyjeździe z Polonią Jastrowie. Co można powiedzieć o naszym najbliższym rywalu? Jastrowski zespół w przerwie zimowej opuściło kilku bardzo ważnych zawodników, m.in. dwaj pomocnicy - Jakub Wyszyński (MKP Szczecinek), Łukasz Cyruk (Iskra Szydłowo), bramkarz Dawid Najdek (Sparta Złotów), a napastnik Grzegorz Wyszyński nie zagrał w ostatnich spotkaniach. Nota bene, pierwszy z wyżej wymienionych graczy strzelił nam jesienią bramkę i był jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w całej jastrowskiej drużynie. Osłabienia bardzo duże, ale czy na tyle duże, by móc powiedzieć, że jesteśmy w stanie tam wygrać bądź zremisować? Z całą pewnością brak tych zawodników jest widoczny chociażby po wynikach jastrowian w rundzie wiosennej: wygrana 1:0 z Leśnikiem Margonin, dwa remisy - 1:1 z Włókniarzem Okonek i Notecią Dziembowo oraz wysoka porażka 0:6 z Pogonią Łobżenica. Jedno jest pewne - jeżeli zagramy tak, jak w ostatnim meczu, to raczej nie mamy czego szukać w Jastrowiu. Każdy mecz jednak jest inny i pisze inne scenariusze, tak więc.. liczymy na sensację!
Sędzia głównym tego meczu będzie Pan Łukasz Karpiński, a pomagać mu będą - Kamil Grzechnik oraz Damian Sotek.
‪#‎Polonia‬ ‪#‎Łobzonka‬‪ #‎Seniorzy‬

Tenis stołowy: Czas na dwie ostatnie kolejki w tym sezonie! Do Wyrzyska w najbliższą niedzielę przyjadą drużyny z Drzeczkowa oraz lider rozgrywek - UKS Junior Leszno. Łobzonka cały czas liczy się w walce o II ligę. Jedno jest pewne - wyrzyski klub ma co najmniej zapewnione 3. miejsce na koniec sezonu, ale po cichu liczymy na więcej! Tym mocniej zapraszamy!
Dzień wcześniej, kadeci Łobzonki będą rywalizować w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Poznaniu.
‪#‎TenisStołowy‬ ‪#‎BurzaDrzeczkowo ‬‪#‎JuniorLeszno‬

Grupy młodzieżowe: Już w sobotę, trampkarze wyrzyskiego klubu podejmą na swoim boisku swoich rówieśników z Osieka. Będzie to drugi mecz Łobzonki w grupie mistrzowskiej. Liczymy na pierwsze zwycięstwo. Początek meczu o godzinie 11:00, na stadionie w Wyrzysku. Zapraszamy!

Juniorzy młodsi krótko po meczu trampkarzy zagrają z Leśnikiem Margonin. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 14:00, rzecz jasna na naszym boisku!

Nie udało się w zeszły weekend z powodu złych warunków atmosferycznych, liczymy że uda się tym razem. Mowa o turnieju Krajna Cup 2016, w którym zagrają żaki z Wyrzyska! Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie w niedzielę o godzinie 9:00, na wyrzyskim Orliku!
‪#‎JuniorzyMłodsi‬‪ #‎Trampkarze‬‪ #‎Żaki ‬‪#‎KrajnaCup2016‬