Czas na Spartę Złotów! - zapowiedź.

Seniorzy: Łobzonka Wyrzysk - Sparta Złotów, 01.05.2016r. (niedziela), godz. 12:00, stadion w Wyrzysku.
Dość nietypowo, bo w niedzielę o godzinie.. 12:00, piłkarze Łobzonki rozegrają kolejny mecz w rundzie wiosennej. Do Wyrzyska zawita złotowska Sparta. Obecnie, nasi niedzielni rywale zajmują 8. miejsce w tabeli z 19 punktami. Wyrzyski zespół natomiast plasuję się na 10. lokacie, mając tylko 1 punkt mniej od Sparty. Złotowianie do tej pory rozegrali również jeden mecz więcej,niż Łobzonka. W rundzie rewanżowej, złotowski zespół zgromadził 4 punkty w 5 spotkaniach, notując w tym czasie zwycięstwo (2:1 z Włókniarzem Okonek), remis (3:3 z Notecią Dziembowo) oraz 3 porażki (0:1 przeciwko Zjednoczonym Kaczory, 2:3 z Leśnikiem Margonin oraz 1:4 z Pogonią Łobżenica). Warto także zaznaczyć, że ze Złotowa w przerwie zimowej odeszło kilku ważnych zawodników - bramkarz Jakub Adamski i pomocnik Radosław Jaszczyk powędrowali do IV-ligowej GLKS Wysoka, obrońca Michał Pinkowski obrał również kierunek IV-ligowy (Iskra Szydłowa), zaś pomocnik Jędrzej Chudziński zawędrował do Jedności Zakrzewo.
Wydaje się jednak, że faworyta niedzielnej konfrontacji ciężko jest wskazać, ale liczymy, że po ostatnim niespodziewanym zwycięstwie w Jastrowiu, nasi zawodnicy będą kontynuowali zwycięską passę.
Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Artur Mieloch, a pomagać mu będą - Artur Kurek oraz Krzysztof Ślefarski.
‪#‎Łobzonka‬‪#‎Sparta‬‪#‎PKO‬

Grupy młodzieżowe: Już jutro, juniorzy młodsi zagrają na wyjeździe w Wyszynach, a ich rywalem będzie miejscowa Iskra. Początek meczu o godzinie 14:30. Powodzenia!

Trampkarzy czeka natomiast wyjazd do Okonka, gdzie podejmą swoich rówieśników z Włókniarza. Spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę, o 12. Powodzenia!

Najmłodsi adepci futbolu, czyli żaki, w dniu dzisiejszym wybrali się do Wysokiej, by rozpocząć zmagania w rundzie wiosennej. Oto oficjalny komunikat SPKiS Krajna:
"W piątek 29 kwietnia o godzinie 17.00 w Wysokiej drużyna Krajna/Łobzonka Wyrzysk rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej Ligi Żaków OZPN Piła. Organizatorem pierwszego turnieju jest miejscowa drużyna GLKS. W porównaniu do rundy jesiennej do naszej grupy dołączony został zespół Zjednoczonych Kaczory. Zmieni się przez to system rozgrywania spotkań podczas turniejów. Każda drużyna rozegra po trzy spotkania."
Przypomnijmy, że po rundzie wiosennej, tabela prezentuje się następująco:
1. GLKS Wysoka - 23 pkt.
2. Krajna/Łobzonka Wyrzysk - 21 pkt.
3. FA Piła - 6 pkt.
‪#‎JuniorzyMłodsi‬‪#‎Trampkarze‬‪#‎Żaki‬

PS: Piłkarze Łobzonki nie będą mieli dużo czasu na odpoczynek po weekendowych spotkaniach. Już w najbliższy wtorek - seniorzy, juniorzy młodsi oraz trampkarze rozegrają kolejne mecze ligowe. Zapowiedzi tych spotkań w poniedziałek.