Czas na mecz z Sokołem! - zapowiedź

Sokół Szamocin - Łobzonka Wyrzysk, 09.04.2016r. (sobota), godz. 16:00, stadion w Szamocinie (ul. Parkowa 30)
Czas na pierwsze spotkanie wyjazdowe w rundzie wiosennej. Już w najbliższą sobotę podejmiemy Sokół Szamocin, który w tej rundzie odniósł dwie porażki (2:3 z Pogonią Łobżenica oraz 1:2 z Notecią Dziembowo) i aktualnie zajmuje 5. miejsce z 20 punktami w tabeli. My natomiast plasujemy się na 10. lokacie, mając 14 punktów. Głównym sędzią tego pojedynku będzie Pan Daniel Wenerski, a pomagać mu będą przy liniach – Kacper Bakota oraz Sławomir Piekarski.
Ostatni raz na wyjeździe z Sokołem Szamocin mierzyliśmy się w PKO, w sezonie 2012/2013, kiedy to pokonaliśmy ich 1:0, a bramkę na wagę 3 punktów zdobył Adrian Wiśniewski.
Młoda drużyna Łobzonki ograła wtedy bardzo doświadczony Sokół. Średnia wieku wyrzyskiego klubu w tym spotkaniu wynosiła.. zaledwie 21 lat (M.Borkowski - P.Nalewajski, M.Mrotek, M.Walczak, K.Wiśniewski - B.Grembowski (87' S.Tadych), M.Święch, A.Wiśniewski, Ł.Bonzel (45' M.Klemens) - M.Stańczyk (80' D.Szpott), M.Fąs). Czy i tym razem młody zespół z Wyrzyska ogra już mniej doświadczony Sokół i sprawi sensację, nie mniejszą, niż wtedy? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę! Początek meczu o godzinie 16:00! Serdecznie zapraszamy!

Inne możliwe plany na najbliższy weekend oraz tydzień? Być może rywalizacja tenisistów (1995-1997) w Młodzieżowych Mistrzostwach Wielkopolski w Poznaniu oraz pierwszy mecz trampkarzy w grupie finałowej, który najprawdopodobniej odbędzie się w najbliższy czwartek, o godzinie 18:00, w Złotowie. Rywalem - miejscowa Sparta.