Czas na mecz z Orkanem Śmiłowo!

Już jutro starcie z Orkanem Śmiłowo! Tymczasem, czas na podanie wyników 5 spotkań, które rozpoczęły drugą kolejkę Pilskiej Klasy Okręgowej.

Łobzonka Wyrzysk - Orkan Śmiłowo (28.08.2016r., godzina 13:00, stadion w Wyrzysku)
Sędzia główny: Zbigniew Łukawski. Sędziowie liniowi: Patryk Panek, Michał Zawartka.

Co o meczu pisze portal mariogool? "Oba zespoły rozpoczęły sezon od wygranej. Bardziej zadowoleni byli jednak gospodarze niedzielnego spotkanie, którzy potrafili zaaplikować trzy gole w Dziembowie. Tym razem więcej atutów przemawia za zespołem Piotra Sochackiego, ale team Zbigniewa Krzoski szykuje pewną niespodziankę."
A co o spotkaniu mówi nasz trener? Puma jasno deklaruje, że każdy punkt zdobyty w tym meczu będzie naszym sukcesem. To Orkan musi, my jedynie możemy. Zagramy bez presji!

Dzisiejsze wyniki drugiej kolejki PKO:
Sokół Szamocin - Zjednoczeni Kaczory 1:0
Włókniarz Okonek - Noteć Dziembowo 2:1