Czas na grupę mistrzowską!

Już w najbliższą niedzielę naszych tenisistów czekają dwa mecze, które zainaugurują zmagania w III lidze, grupa mistrzowska. Najpierw, o godzinie 10:00, wyrzyscy tenisiści podejmą Polonię II Śmigiel, a o godzinie 15:00 - UKS Lgin Wijewo! Oba mecze na wyrzyskiej hali. Serdecznie zapraszamy!

Dobry występ i ważne punkty wywalczone w III Grand Prix Wielkopolski Seniorów.

Marek Witczak (młodzieżowiec) 13. miejsce, Wojtek Hałas (junior) 19. Jest to bardzo dobry wynik naszych najmłodszych ligowców biorąc pod uwagę,że to ich pierwszy sezon startów w kategorii seniorów, w której mogą występować wszyscy zawodnicy bez względu na wiek. W Poznaniu wystąpili również : Marcin Mrotek 33 miejsce oraz Krzysztof Grzanka 41 miejsce.

Tym samym wiemy już, że na prestiżowych Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów, w których wystąpi wyłącznie 32 najlepszych zawodników po trzech turniejach, Łobzonkę Wyrzysk reprezentować będzie aż trzech graczy : Marek Witczak, Wojtek Hałas oraz Krzysztof Pijanowski. Gratulujemy!