Co słychać w naszym klubie?

Sezon 2017/2018 zbliża się wielkimi krokami. Przyszedł zatem czas na podanie terminarzu seniorów. W dalszej części, także kilka informacji na temat -> co słychać w naszym klubie?

1) Pilska A - klasa, w której przyjdzie nam grać w sezonie 2017/2018 - będzie składać się z następujących zespołów:
# Sokół Mieścisko
# Iskra Krajenka [spadkowicz z Pilskiej Klasy Okręgowej]
# Jedność Zakrzewo
# Iskra Bądecz
# Czarni Ferdynandowo [beniaminek]
# Tarnovia Tarnówka
# Błyskawica Nieżychowo
# Unia Wapno [spadkowicz z Pilskiej Klasy Okręgowej]
# Sokół Szamocin [spadkowicz z Pilskiej Klasy Okręgowej]
# Noteć Miasteczko
# Sokół Kościerzyn Wielki
# Piast Złotów
# Zryw Sypniewo
# Łobzonka Wyrzysk [spadkowicz z Pilskiej Klasy Okręgowej]

2) Oto terminarz seniorów Łobzonki Wyrzysk w A - klasie:
19.08 - Tarnovia Tarnówka - Łobzonka Wyrzysk
27.08 - Łobzonka Wyrzysk - Sokół Kościerzyn Wielki
02.09 - Sokół Mieścisko - Łobzonka Wyrzysk
10.09 - Łobzonka Wyrzysk - Sokół Szamocin
17.09 - Czarni Ferdynandowo - Łobzonka Wyrzysk
24.09 - Łobzonka Wyrzysk - Unia Wapno
01.10 - Błyskawica Nieżychowo - Łobzonka Wyrzysk
08.10 - Łobzonka Wyrzysk - Piast Złotów
14.10 - Zryw Sypniewo - Łobzonka Wyrzysk
22.10 - Łobzonka Wyrzysk - Iskra Bądecz
28.10 - Iskra Krajenka - Łobzonka Wyrzysk
05.11 - Łobzonka Wyrzysk - Jedność Zakrzewo
11.11 - Noteć Miasteczko - Łobzonka Wyrzysk
Godziny spotkań zostaną podane w późniejszym terminie!

3) W najbliższą sobotę - nasi zawodnicy rozpoczną niejako przygotowania do nadchodzącego sezonu. Wyrzyscy piłkarze wezmą udział w V turnieju imienia Świętej Pamięci Karola Gawrońskiego.
# Miejsce -> Stadion w Osieku nad Notecią
# Data -> 08.07.2017r., godzina 13:00
# Kto zagra? -> Orzeł Osiek, Łobzonka Wyrzysk, Oldboy's Orzeł Osiek, Przyjaciele Karola Gawrońskiego

Co do pozostałych sparingów - nie mam na razie szczegółowych informacji - cały czas załatwiane są szczegóły. Potwierdzony został sparing z Leśnikiem Margonin - najprawdopodobniej 22. lipca.

4) Każdy z zawodników Łobzonki, który stanowił trzon naszego zespołu w ostatnim sezonie, wyraził chęć gry w nadchodzącym sezonie. Dodatkowo, do zespołu dołączy kilku juniorów. Na razie brak więcej informacji na temat ewentualnych wzmocnień.

5) Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Zbigniew Krzoska nadal pozostanie trenerem seniorów Łobzonki Wyrzysk.

6) Trener Władysław Masiukiewicz, który w ostatnich dwóch sezonach trenował z sukcesami zespół juniorów młodszych oraz trampkarzy - najprawdopodobniej opuści Łobzonkę Wyrzysk [informacja potwierdzona na 99%]. Na razie nie jest znane nazwisko nowego trenera grup młodzieżowych.

7) Wszystko wskazuje na to, że w sezonie 2017/2018 będziemy mieć drużynę seniorów, juniorów młodszych, trampkarzy oraz dwa zespoły orlików. Niewykluczone, że będziemy mieć także młodzików bądź żaków.