Co słychać w drużynie seniorów na początku przygotowań do nowego sezonu?

Zmiana na stanowisku trenera oraz zwycięstwo w IV turnieju im. Karola Gawrońskiego - oto najświeższe informacje na temat drużyny seniorów.

1. Władysław Przybysz nie jest już trenerem Łobzonki Wyrzysk. Dotychczasowy trener "niebiesko-białych" postanowił przenieść się do Fortuny Wieleń, która również występuje na poziomie Pilskiej Klasy Okręgowej (gr. południowa). Dziękujemy za rok pracy w naszym klubie!
Nazwisko nowego szkoleniowca nie jest jeszcze znane.

2. Łobzonka Wyrzysk najlepsza w IV turnieju im. Karola Gawrońskiego, który toczył się w minioną sobotę od godziny 10:00 na stadionie Orła Osiek.
Wyniki turnieju:
Przyjaciele Karola Gawrońskiego - Orzeł Osiek 0:0
Łobzonka Wyrzysk - Oldboy's Orzeł Osiek 2:1
Łobzonka Wyrzysk - Przyjaciele Karola Gawrońskiego 0:0
Orzeł Osiek - Oldboy's Orzeł Osiek 0:0
Orzeł Osiek - Łobzonka Wyrzysk 0:1
Przyjaciele Karola Gawrońskiego - Oldboy's Orzeł Osiek 0:0

Klasyfikacja końcowa:
1. Łobzonka Wyrzysk - 7 pkt.
2. Przyjaciele Karola Gawrońskiego - 3 pkt.
3. Orzeł Osiek - 2 pkt.
4. Oldboy's Orzeł Osiek - 2 pkt.

Król strzelców: Patryk Wajer (Łobzonka Wyrzysk) - 2 bramki

Łobzonka Wyrzysk wystąpiła w składzie: Wojciech Wypchło, Dawid Skrzypczyński, Krystian Kowalski, Maciej Mrotek, Mateusz Klemens, Jakub Kowalski, Krystian Wiśniewski, Michał Wiśniewski, Patryk Wajer (2 bramki), Krzysztof Śliga, Kacper Ziarnik (1 bramka) oraz Wojciech Larek.

Zdjęcie wykonał Pan Paweł Białczak. Dziękujemy za możliwość udostępnienia zdjęcia klubowi TSK Orzeł Osiek.