Łobzonka Wyrzysk Gospodarze

Przemek Nosek

Utworzono:

03.04.2017

Mam krótkie pytanie do zawodników Łobzonki Wyrzysk - czy wczorajszy mecz to był spóźniony żart prima aprillisowy? Jeśli tak, to Wam nie wyszedł. W takich chwilach zastanawiam się coraz mocniej, czy nie zrezygnować z pisania na stronie, bo aż wstyd mi pisać takie wyniki. Mam nadzieję, że naszym graczom też jest wstyd za wczorajsze spotkanie, bo jeśli tak ma wyglądać nasza walka o utrzymanie, to może lepiej zrezygnujmy i nie zawracajmy dupy kibicom, którzy po raz kolejny nie zawiedli i wstawili się w bardzo dużej ilości na wczorajszy pojedynek.

Łobzonka Wyrzysk - Sparta Złotów 0:6
Łobzonka Wyrzysk: Mateusz Borkowski - Jakub Kowalski [45' Wojciech Wypchło, Maciej Mrotek, Paweł Kucik, Wojciech Larek - Błażej Hejak [80' Michał Wiśniewski], Krzysztof Śliga - Paweł Nalewajski [70' Piotr Kosior], Patryk Wajer [60' Andrzej Nalewajski], Krystian Wiśniewski - Łukasz Bonzel

Cały mecz na ławce: Kamil Bień
Żółte kartki [Łobzonka]: Maciej Mrotek

Nie mam ani sił ani ochoty opisywać tego, co się wczoraj wydarzyło. Zrozumiałbym nawet tak wysoką porażkę po walce, ale nawet tego wczoraj nie było.